LIVE: Legia Warszawa – ŁKS Łódź 09.02.2020

Witamy na relacji live z meczu Legia Warszawa – ŁKS Łódź. Strona nie posiada auto-odświeżania, więc zalecamy co jakiś czas ręcznie odświeżać newsa aby być na bieżąco. Początek spotkania już o godzinie 17:30 na stadionie przy Ł3. Posiadasz jakieś ciekawe materiały (zdjęcia, filmiki) z tego spotkania? Wyślij nam je na FB, albo na maila stadionowioprawcy@gmail.com, na pewno je wykorzystamy!

19:26 – Za nami ciekawy mecz w Warszawie, na boisku Legia pokonała ŁKS 3:1, na trybunach obie ekipy godnie się zaprezentowały. Niedługo na stronie zaczną pojawiać się obszerne galerie, o których poinformujemy na social mediach. Dzięki wszystkim obecnym na LIVE, widzimy się ponownie już niedługo!

19:15 – Gospodarze strzelili gola na 3:1.

19:15 – Legia na 2:1 z rzutu karnego, 5 minut do końca regulaminowego czasu gry.

19:06 – To tyle z oprawy Łodzian, a tak prezentuje się pełny sektor gości.

19:02 – ŁKS odpala pirotechnikę nad sektorówką.

19:00 – Legia strzela gola i mamy na tablicy 1:1.

18:55 – Kolejna oprawa w stylu „Star Wars” zaprezentowana przez Łodzian.

[art5]

18:51 – W sektorze gości zawisł nowy transparent „Street Warriors”.

18:45 – Tak prezentuje się Żyleta. „Jazda z ku*ami, hej Legio Jazda z ku*ami…” – niesie się z trybun gospodarzy.

18:43 – Radość w sektorze zajmowanym przez kibiców ŁKS-u Łódź! ŁKS strzela gola na 0:1!

18:40 – Na Żylecie pojawiły się flagi na kijach.

18:36 – Wracamy po przerwie, druga połowa przed nami!

18:20 – Za nami pierwsza połowa spotkania!

18:15 – Na żylecie pojawił się transparent „Panie Nitot, nie jest jeszcze zbyt późno żeby się wycofać. Masz jeszcze klientów, przedsiębiorstwo jeszcze funkcjonuje dobrze” – Nitot to osoba, która była chętna pomóc Polonii.

18:05 – Korzystając z chwili spokoju, wrzucamy specyficzne ujęcie z cyklu „ON JESZCZE NIE WIE”.

[art5]

18:00 – Żyleta dzisiaj jest konkretnie nabita, tak samo i sektor gości. Takie mecze powinny odbywać się zdecydowanie częściej!

17:40 – „NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI – ŁKS JAZDA Z KURWAMI”

[art5]

17:30 – Pierwszy gwizdek sędziego, a na Żylecie pierwsza tegoroczna oprawa.

17:25 – Tak prezentuje się sektor gości na 5 minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

17:24 – W dolnej części Żylety pojawił się transparent „LEGIA PONAD KAŻDYM”.

17:20 – Nieznani Sprawcy gotowi do meczu!

[art5]

17:05 – Piłkarze na rozgrzewce, na Żylecie pojawiła się standardowa sektorówka, która praktycznie zawsze zwiastuje pirotechnikę, jak będzie tym razem?

17:00 – Coraz większa liczba pojawia się na sektorze gości, na spotkaniu obecnych jest naszych czterech fotografów, spodziewajcie się ciekawej fotorelacji LIVE!

16:40 – Pierwsi kibice ŁKS-u pojawili się już na sektorze.

14:00 – Po 13:00 w stronę Warszawy wyruszyło 14 wagonów z kibicami ŁKS-u. Na sektorze gości zasiądzie komplet wyjazdowiczów, początek spotkania już o 17:30.