Letni turniej kibiców Resovii 15.07.2017

15 lipca w sobotę odbył się kolejny już „Letni turniej kibiców Resovii”, w którym udział wzięło 21 drużyn. Oprócz zawodów piłkarskich odbyły się także zawody w wyciskaniu na klatę w dwóch konkurencjach. Więcej w obszernej relacji kibiców Resovii Rzeszów.

 

Relacja kibiców Resvoii:

W sobotę, 15 lipca 2017 roku odbył się „Letni turniej kibiców Resovii”, w którym wzięło udział 21 drużyn podzielonych na 5 grup (zaproszeni goście: Stal Sanok, Spartacus Nyíregyháza, Unia Tarnów, 4 drużyny Wisły Kraków – Płaszów Stary, Nowa Huta, Bochnia, Skawina, fan cluby: Brzozów, Boguchwała, Głogów Młp., Łańcut, Świlcza, Sędziszów Młp., Trzeboś, osiedla: Baranówka, Gwardzistów & Prawy Brzeg, KRN, Pułaskiego, Śródmieście, grupy działające na Resovii: Młodzi Resoviacy i Maltańscy Wojownicy). Turniej wygrała Boguchwała, która w finale po rzutach karnych pokonała drużynę Wisły Kraków Skawina.

Oprócz zawodów piłkarskich odbyły się także zawody w wyciskaniu na klatę w dwóch konkurencjach. W pierwszej w wyciśnięciu maksymalnym najlepszy wynik 230kg osiągnął reprezentant Boguchwały. Natomiast w drugiej w wyciśnięciu jak najwięcej połowy własnego ciała wygrał reprezentant Baranówki wyciskając 133 razy połowę swojej wagi.

Hasło turniejowe „FULL OF HATE” miało swoje odzwierciedlenie w dużym specjalnie przygotowanym na ten dzień transparencie oraz gadżetom (koszulki i smyczki).

Ogrodzenie otaczające boiska zostało dobrze oflagowane. Swoje fany wywiesili przyjaciele z Sanoka, Tarnowa i Nyíregyházy, którzy dodatkowo wywiesili transparent dla swojego brata po szalu (Zoltan życzymy powrotu do zdrowia!). My wywieszamy największą swoją flagę „Duma Rzeszowa – Najstarsza Królowa”, flagi poświęcone naszym Świętej Pamięci kolegom oraz PDW Bogcuhwały. Swój debiut na turnieju zalicza nowa flaga „MALTAŃSCY WOJOWNICY”.

Na samym końcu serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów za ufundowane nagrody. Street Autonomy, Charakterni, MadMan, Wlepki.com, Ultra, Holly Pain, Siłownia Cool-Gym, Fundacja ProResovia oraz catering Bar Malta!

Dwie obszerne fotorelacja z turnieju dostępne są TUTAJ i TUTAJ.

 

Stal Sanok:

Korzystając z zaproszenia wybieramy się na Letni Turniej Kibiców Resovii . Wyjeżdżamy z Sanoka w ok. 60 osób furami a za cel mamy oczywiście wygraną w turnieju. Początkowo założony plan wychodzi perfekcyjnie i dochodzimy do ćwierć finału by ulec w karnych drużynie Wisła Skawina. Po turnieju zawijamy w drogę powrotną. Dziękujemy Resoviakom za gościnę !

 

Unia Tarnów:

Na zorganizowanym przez kibiców Resovii Rzeszów turnieju meldujemy się w 40 osób. W tym samym czasie nasi piłkarze grają spranig z Resovią na głównym stadionie. Kilkoma okrzykami zachęcamy ich do walki o awans do drugiej ligi w nadchodzącym sezonie. Sparing przegrywają 5-0. Znacznie lepiej idzie nam w zmaganiach piłkarskich, odpadamy dopiero w ćwierćfinale. Dziękujemy za konkretną gościnę!

 

Wisła Skawina:

Wczoraj bierzemy udział w turnieju kibiców Resovii zorganizowanym przez Najstarsi w Polsce, pewnie wychodzimy z grupy nie przegrywając ani jednego z 4 meczy (3 wygrane i remis). Dochodzimy aż do finału, w którym ulegamy w rzutach karnych Boguchwalscy Fanatycy. Dziękujemy Resovii za bardzo dobrą gościnę na tym turnieju. Na turnieju obecni jesteśmy w 12 osób, w Skawinie jesteśmy późnym wieczorem i świętujemy do białego rana dobry start w turnieju.

 

Mastiffs 1995 Nyíregyháza:

A tegnapi napon Rzesowban vettünk részt a Resoviás barátaink által szervezett focitornán. Ismét remek napot töltöttünk el Soviás barátainkkal! Köszönjük a vendéglátást! Szpari&Sovia!!!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments