Legioniści znudzeni kwarantanną

Jak dowiedzieliśmy się z dzisiejszej relacji Czarnych Koszul, fani warszawskiej Legii znudzeni kwarantanną i obowiązkowym siedzeniem w domu postanowili odwiedzić magazyn Polonistów, w którym miały znajdować się flagi. Jak przebiegła cała akcja możemy dowiedzieć się z relacji samych zainteresowanych, którą wrzucamy poniżej.

 

Ultras Enigma:

Kibicu Legii, zostań w domu !

Gdy cała Polska mierzy się z pandemią koronawirusa, warszawski oddział gangu Olsena postanowił zwietrzyć swoją okazję. Przygotowania trwały zapewne dłużej niż w serialu „Dom z papieru”, a legijny El Profesor rozrysował i zaplanował wszystko ze szczegółami.

Łupem jednak nie miały paść setki milionów dolarów, euro tylko Nasze flagi. Gdy włamywacze wdarli się do sejfu zwanego magazynkiem, odkryli z przerażeniem, że długo przygotowywany plan spalił na panewce. I tak o to z serialu „Dom z papieru” przenieśliśmy się do serialu „Gang Olsena” gdzie łupem padły kibicowskie gadżety.

[art5]

Można byłoby podsumować to stwierdzeniem jacy złodzieje takie łupy, ale zatrzymajmy się chwilę przy nich. Ekipa, która wmawia całej Polsce od wielu lat o swoich niezłomnych zasadach, honorze i brakiem współpracy z policją (to akurat u was jest najśmieszniejsze, sami wiecie dlaczego) została nie po raz pierwszy i ostatni zwykłymi złodziejami, którzy mają za nic zasady kibicowskie. Całe szczęście coraz więcej ekip, które ma z wami styczność doświadcza tego na własnej skórze.

PS. Panowie miał być złodziejski sukces, a wyszła kupa śmiechu i wstydu z przewagą….sami wiecie czego.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments