Legia zaprosiła Powstańców na mecz!

W związku z nadchodzącą 70. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego klub Legia Warszawa zaprosił Powstańców do strefy VIP na mecz z Górnikiem Zabrze, który zostanie rozegrany 2 sierpnia w Warszawie.

Poniżej prezentujemy pełną treść zaproszenia:

Szanowni Powstańcy,

Klub Legia Warszawa ma ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na mecz Legii z Górnikiem Zabrze, który zostanie rozegrany 2 sierpnia na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej.

Uprzejmie informujemy, że przygotowaliśmy dla Państwa specjalne zaproszenia do naszej strefy VIP, które już od środy 23 lipca będziecie mogli Państwo odebrać w Muzeum Powstania Warszawskiego, w Centrum Informacyjnym 70. Rocznicy Powstania Warszawskiego na parterze budynku biurowego.
Zrobimy wszystko, aby czuli się Państwo na naszym stadionie jak u siebie, a pobyt na meczu Legii był dla Państwa komfortowy i dostarczył wielu ciepłych wspomnień. Wszystkim Państwu, a także osobom towarzyszącym, pomagać będą na naszym stadionie wyznaczone przez Klub osoby w biało-czerwonych opaskach.

Podczas odbioru przygotowanych przez nas zaproszeń zostaną Państwo poproszeni o numery PESEL lub numery dowodu tożsamości Państwa oraz osoby towarzyszącej. Jest to wymóg Ustawy o Bezpieczeństwie Imprez Masowych. Więcej informacji znajdziecie Państwo w Centrum Informacyjnym w Muzeum Powstania Warszawskiego.

Będzie dla nas wielkim zaszczytem gościć Państwa, Bohaterów Warszawy, na naszym stadionie.

Zarząd i Pracownicy Klubu Legia Warszawa

źródło i zdjęcia: Legionisci.com

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments