Legia Warszawa – HydroTruck Radom 23.03.2019

Wczorajsze spotkanie rozpoczęło się minutą ciszy, którą uczczono ŚP. Wojtka Wisińskiego. Oddany kibic stołecznego klubu zmarł w sobotę po długiej i ciężkiej chorobie w wieku 60 lat. To właśnie za sprawą Wojtka nawiązane zostały pierwsze kontakty pomiędzy kibicami Legii i FC Den Haag. Podczas meczu Legijny Garwolin zaprezentował dwie oprawy.

 

Legia Fan Club Garwolin:
Historyczny mecz dla naszego FC za nami. Legia Warszawa wygrywa mecz na parkiecie, a my prezentujemy oprawę składającą się z dwóch części. Mecz zaczyna się od minuty ciszy dla ŚP. Wojtka „Legii”.

Na trybunach meldujemy się w 80 osób z całego powiatu. Przez całe spotkanie powiewają dwie machajki z herbem naszego FC. Na początku trzeciej kwarty w górę idą transparenty trzymane w rękach z miejscowościami, z których pochodzą aktywnie uczestniczące osoby należące do #LFCG plus do tego kilka transparentów z naszymi zgodami, uzupełnieniem są dwa transparenty „POWIAT GARWOLIŃSKI – W JEDNOŚCI SIŁA”.

Po kilku minutach zmieniamy transparenty i rozwijamy sektorówkę na całą trybunę!

W trakcie całej prezentacji i już do końca spotkania nad głowami lata niezawodne konfetti. Atmosfera na spotkaniu była gorąca, doping stał na wysokim poziomie! Dziękujemy naszym przyjaciołom z Sosnowca, Radomia oraz Dęblina za to, że byli z nami. W Garwolinie tylko LEGIA! Powiat Garwoliński 100% LEGIA !

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments