Lech Poznań – Legia Warszawa 10.07.2015

Wczorajszy Superpuchar Polski oglądało ponad 40 tysięcy widzów w tym około 1100 kibiców Legii.

W drugiej połowie w sektorze Poznaniaków odpalono kilkadziesiąt rac, które skutecznie zadymiły boisko powodując kilkuminutową przerwę w grze. Kibice Lecha wywiesili kilka transparentów m.in. „Pamiętamy ukraińskie ludobójstwo na Polakach!!! ’43” oraz transparent wspierający kibica Legii, który przebywa 3 rok za kratami bez postawienia mu zarzutów – „Uwolnić Maćka!”. Oprócz tego pojawił się także transparent PDW dla kibiców ŁKS-u Łódź.

Kibice ze Stolicy przygotowali transparent skierowany do kibiców Widzewa Łódź – „Widzewiakom gratulujemy powrotu na pastwiska”.
Legioniści ponownie przegrali z Lechem (miesiąc temu Finał Pucharu Polski). Kibice Legii rozgoryczeni porażką 3:1, zaczęli opuszczać swoje sektory w 88 minucie.