Lech Poznań – Korona Kielce 12.04.2015

Kibice Lecha niestety nie mogli zasiąść w Kotle ze względu na decyzję wojewody, który to zamknął sektor kiboli w skutek kary za oprawę z meczu z Legią. Mimo tego kibice Lecha zajęli inne sektory skąd prowadzony był doping. Kibice mający karnety na Kocioł nie mogli się przenieść na inne sektory.

Wraz z 600-osobową grupą Koroniarzy do Poznania wybrał się prezes PZNP. Tylko szkoda, że przed wyjazdem poinformował o swoim pomyśle wszystkie służby, więc tego dnia wszyscy byli potulni jak baranki. Goście nie chcieli, aby Boniek zasiadł z nimi w sektorze, bo twierdzą, że to miejsce dla najzagorzalszych fanatyków. Prezes opuścił sektor po kilku minutach.

Zawodnicy Korony dołożyli się do wyjazdu swoim kibicom, dzięki czemu koszt przejazdu pociągiem specjalnym wraz z biletem wyniósł tylko 69 złotych. Każdy wyjazdowicz dostał okazjonalną koszulkę.

Goście zaprezentowali oprawę, którą były transparenty na kijach oraz sektorówka-transparent „Goście na najwyższym poziomie” – taki sam motyw znalazł się na wyżej wspomnianych koszulkach.

Lech Poznań:

video:

Korona Kielce:

video:

Ocena wyjazdu przez Prezesa PZPN:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments