KP Starogard Gdański – Unia Swarzędz 12.09.2020

Gospodarze podczas spotkania zaprezentowali oprawę nawiązującą do nowo założonej grupy „Ultras Kocborowo’20”. Choreografia składała się z sektorówki przedstawiającą logo grupy i jej skrót, a także transparent z całą nazwą grupy. Niestety, smutni panowie rozkminiają kryjówkę na piro, więcej w relacji samych zainteresowanych.

 

KP Starogard Fanatycy:
Na ten mecz ruszamy z mobilizacją z tygodniowym wyprzedzeniem. Na mieście zostaje rozklejone 700 plakatów oraz zawieszone kilka transów zachęcających do przybycia na mecz, dzięki czemu nasza liczba w młynie w szczytowym momencie dobiła 120 osób! Należy też z tego miejsca pozdrowić delegację Pelplina 10 osób, Smętowo 5 osób oraz FC BORKOWO 30 osób!

[art5]

Na pierwszą połowę przygotowaliśmy oprawę, która nawiązywała do nowo założonej grupy „ULTRAS KOCBOROWO’20” składającej się z sektorówki przedstawiającej logo grupy i jej skrót, oraz 20 m transparentu z całą nazwą grupy. Nie było jednak pisane, aby oprawa została zaprezentowana w świetle rac przez to, jak milicyjny klimat panuje na naszym stadionie. Wąsy rozkminiają kryjówkę na piro i od godzin porannych obstawiają nasz sektor, na sam mecz zjeżdża się pół komendy. ŚMIECHU WARTE jest to, że na mecz, który NIE jest meczem podwyższonego ryzyka i NIE jest imprezą masową, a odpalenie pirotechniki jest jedynie WYKROCZENIEM wąsy zbierają się tak licznie pod pretekstem „MOŻLIWOŚCI POPEŁNIENIA WYKROCZENIA”!?

[art5]

Gdy tylko sektorówka poszła w górę, smutni panowie próbują wtargnąć nam na sektor, jednak spotykają się z silną linią oporu, zostają kulturalnie pisząc „wyproszeni” i zawijają się na pięcie. Po oprawie na płocie wieszamy dwie flagi: „KP STAROGARD”, „UK”-Debiut oraz 2 transparenty: ” BORKOWO” i „PDW LEMA” i przez całe spotkanie lecimy z dobrym dopingiem! Nasi piłkarze niestety tego dnia przegrywają 1:3, lecz wierzymy, że karty jeszcze się odwrócą! KU CHWALE KPS! PIŁKA NOŻNA BEZ POLICJI!!!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments