Klub doszedł do porozumienia z Kibicami Widzewa Łódź

Klub RTS Widzew Łódź oraz jego Kibice pragną poinformować, że doszło do parafowania porozumienia, którego celem jest unormowanie wzajemnych stosunków. Podpisane porozumienie jest jednocześnie przejawem chęci powrotu do niepowtarzalnej atmosfery na trybunach stadionu Widzewa Łódź oraz zapewnienia wysokiej frekwencji na meczach naszej drużyny. Wyjaśnionych i unormowanych zostało wiele kwestii spornych, w tym w szczególności współpraca z grupą Ultras. Przyjęte ustalenia obowiązywać będą do końca rundy wiosennej sezonu 2012/2013 i mogą zostać przedłużone na kolejny sezon.
W związku z zawartym porozumieniem Klub zmienia swoją politykę współpracy z Kibicami. Dotychczas realizowany model kontaktów nieprzynoszący zadawalających obie strony efektów i budzący wiele napięć zostanie zmieniony, a w kontaktach Kibiców z Klubem, kierownika ds. bezpieczeństwa, zastąpi koordynator ds. kibiców. Zawarte porozumienie normuje relacje na linii Klub – Kibice, zawiera wiele udogodnień dla Kibiców, z jednoczesnym wzięciem przez nich pełnej odpowiedzialności za tą działalność.

Niech zawarte porozumienie zmobilizuje wszystkich Widzewiaków! Działając razem udowodnijmy, że hasło „Stadion dla Widzewa Tylko na Widzewie” jest głosem szerokiej rzeszy ludzi, których zwyczajnie nie można lekceważyć. Niech obecność na stadionie i wsparcie głośnym dopingiem naszych piłkarzy stanie się znów znakiem firmowym nas wszystkich.

źródło i foto: Widzew.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments