Kiełbasa na wyjazdach piłkarskich

Naszą uwagę przykuła facebookowa strona Kiełbasa na wyjazdach piłkarskich. Na stronie prowadzony jest ranking kiełbas, które można zakupić na stadionach.

Wyjazdowiecze często wysyłają zdjęcia i opis podczas konsumowania, albo w drodze powrotnej. Poniżej przedstawiamy Wam najciekawsze opisy, strona jest aktualizowana na bieżąco dlatego zachęcamy Was do podsyłania autorom zdjęć z opisami.

Kawał dobrej kiełbasy ze stadionu Dolcanu:
„Kiełbasa na Dolcanie dobła musztarda i ketchup do woli świeża bułeczka, ogórek. 12zl kosztuje świeża smaczna i ogolnie zajebista. Z czystym sercem 10/10”

Świeża relacja od wyjazdowicza:
Lech – Legia 22.03.2015
„Kiełbaska bardzo smaczna w bułce hot dogowej lekko chrupiącej, na to sosy ogórek konserwowy i prażona cebulka. Krótki czas oczeniawania. Zestaw z cola 17 zł wiec bardzo przyzwoicie.
Generalnie polecam – same plusy!”

Relacja od wyjazdowicza z 4 ligi:
OKS Olesno – Chemik Kędzierzyn-Koźle
„Siema, tym razem coś z 4 ligi. Gięta z bardzo kameralnego stadioniku w Oleśnie. Mięso nie zrobiło szału, mocno średnie, widać, że z jakiegoś marketu. Bułka sucha i ciężko było ją zjeść. Jedynie ketchup dawał radę. Całość za oszałamiające 7 zł, czyli cenę wyższą od ceny biletu. W zgodnej opinii dwójki wyjazdowiczów 6/10.”

„Wisła Dolcan… Kiełbasa chujowa z zeszłej rundy w bułce bez dodatków bez musztardy bez ketchupu bez ogórka zimna i słaba w skali 1-10 to mocne trzy… Wesołych swiat”

guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments