Kibice Zagłębia Lubin oddawali krew

Lubinianie stanęli na wysokości zadania. Aż 141 osób oddało krew w ramach szóstej już edycji organizowanej przez kibiców akcji „Miedziana krew”. – Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji. A szczególnie pracownikom lubińskiego centrum krwiodawstwa – podsumowują kibice.

Zbiórka trwała przez pięć dni. Zorganizowali ją wspólnie kibice z grupy OCB’03 oraz z Zagłębia Fanatyków. – Po pierwszych dwóch dniach liczba osób, które oddały krew nie była specjalnie zadowalająca. Środa okazała się jednak przełomowa, gdyż krew po raz pierwszy podczas tegorocznej edycji oddało ponad 20 osób – relacjonują organizatorzy. – Później było już tylko lepiej. Ostatecznie krew oddało aż 141 osób! Liczba ta przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Szósta edycja naszej akcji okazała się rekordowa! – podkreślają.

W punkcie krwiodawstwa zbierane były też zabawki i słodycze. I tutaj lubinianie również nie zawiedli. – Również liczba datków dla dzieci bardzo nas zaskoczyła. Zebraliśmy sporo słodyczy i zabawek – mówią kibice. Wszystkie jeszcze przed świętami trafią do dzieci z okolicznych domów dziecka.

źródło: Lubin.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments