Kibice Jagiellonii nie pojadą na wyjazdowy mecz z Cracovią

Na niedzielnym meczu w Krakowie pomiędzy Cracovią, a Jagiellonią zabraknie kibiców gości. Wszystko przez za późne złożenie zamówienia na bilety dla kibiców gości przez pracowników klubu. Zapotrzebowanie na bilety zostało wysłane o dzień za późno… Poniżej post Redaktora z forum Jagi.

 

Informacja z forum kibiców Jagiellonii:

Na Cracovię nie ma wyjazdu! Nie będzie nam dane wspierać Jagiellonii podczas bardzo ważnego meczu w Krakowie.

Niestety przez pomyłkę z klubu poszło zamówienie na bilety o dzień za późno. Ze wszystkimi w Polsce dałoby się dogadać, tylko nie z Cracovią, która dodatkowo liczy na naszą nieobecność i brak wsparcia dla zawodników. Nie pomógł nam trener Cracovii Michał Probierz, który mówił że chciał pomóc ale w tej sytuacji nie może. Z Cracovii kibice przepraszali za swój zarząd, ale jak trafiła im się okazja zaoszczędzić parę złotych na ochronie to nie przyjmują żadnych argumentów. Co do konsekwencji to spokojnie, bo nikt tu nie zadziałał celowo, co rozumiemy, bo znamy sposób organizacji wyjazdów, który na przestrzeni kilku ostatnich lat się nie zmieniał i w każdym Klubie takie kwestie jak zamówienie biletów 12 czy 10 dni przed meczenie nie było problemem, a bardziej chodziło o dostosowanie się klubu organizatora to przyjęcia faktycznej liczby osób.

Miedź Legnica – Jagiellonia Białystok 08.02.2019 | Fot. NI-FO


Zarząd Cracovii cięty jest na nas kibiców z Białegostoku za wydarzenia z 2012 roku, gdzie za swoje błędy organizacyjne musieli płacić dziesiątki tysięcy złotych, później próbowali naliczyć nas kibiców za zniszczenia których nie zrobiliśmy, a ostatecznie wszystko przegrali nawet w sądzie. Pamiętam, że ich prezes Tabisz powiedział, że póki on będzie, to nigdy nie wpuści kibiców Jagi. Tu mu się udało. Mam nadzieje że piłkarze, nasz klub nie pozostaną na to obojętni. Piłkarze wygrają z Craxą, a Klub przygotuje piłkarzom koszulki lub opaski z napisem „Piłka Nożna Dla Kibiców”

 

Tak całą sytuację skomentował klub za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze:

https://twitter.com/Jagiellonia1920/status/1098187276432142336

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments