Hutnik Kraków – Motor Lublin 25.09.2022

Kibole Hutnika podczas meczu zaprezentowali oprawy składające się z różnej maści pirotechniki, a także uczcili pamięć zmarłych kolegów. Motorowcy odwiedzili Suche Stawy w ponad 120 osób wraz ze wsparciem swoich ziomali ze Śląska Wrocław oraz Górnika Łęczna.

 

Relacja Hutnika Kraków:

Podczas meczu z Motorem wystawiamy kilkusetosobowy młyn i odpalamy trochę rozmaitego piro. Przed spotkaniem minutą ciszy, transparentem i racami uczciliśmy pamięć o dwóch zmarłych niedawno kibicach Hutnika. Z nami 16 kiboli GKS-u Bełchatów i 4 Magdeburga – dzięki za odwiedziny!

 

Relacja GKS-u Bełchatów:

Na wczorajszym meczu HUTNIK – Motor Lublin obecni jesteśmy w 16 osób z flagą. Podziękowania dla fanów HKSu za dobrą gościnę!

 

Relacja Motoru Lublin:

Na wyjazd do Nowej Huty postanowiliśmy udać się ulubionym środkiem transportu, czyli pociągiem rejsowym. Dzięki znanym z punktualności Polskim Kolejom Państwowym, na dworcu głównym w Krakowie pojawiamy się zgodnie z planową godziną przyjazdu. Po opuszczeniu pociągu, zaznaczamy swoją obecność, a także przy okazji wizyty w grodzie Kraka, „pozdrawiamy” jedną z krakowskich drużyn. Po kilkuminutowym pochodzie wsiadamy do tramwaju, którym dojeżdżamy pod stadion na Suchych Stawach. Wejście na sektor gości odbywa się sprawnie, dzięki czemu wszyscy pojawiają się w klatce, jeszcze przed pierwszym gwizdkiem (2 zakazowiczów zostaję pod stadionem). Na płocie wywieszamy jedną flagę „Nieproszeni Goście”, a także transparent dla naszego Brata, który znajduję się na przymusowych wakacjach (KNUR PDW!). Początek meczu rozpoczyna się od minuty ciszy, dla zmarłych kibiców Hutnika. Przez całe spotkanie prowadzimy doping, który tego dnia ma swoje lepsze i gorsze momenty. Kibice Hutnika w drugiej połowie prezentują oprawę, na którą składają się race i świece dymne w barwach. Piłkarze w końcu przełamują złą passę i po niezłym meczu pokonują gospodarzy 3:1. Po zakończeniu spotkania dziękujemy zawodnikom za walkę i wspólnie świętujemy zwycięstwo. Powrót koleją mija bez żadnych przygód.

Na wyjazdowym meczu z Hutnikiem Kraków byliśmy obecni w 124 osoby. Tego dnia wspiera nas 10 Braci ze Śląska Wrocław oraz 7 Górników – dzięki!

 

Galeria:

guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments