Grupy Kibicowskie Legii zapraszają na manifestację

6 lutego, o godz. 15.00 na Placu Zamkowym odbędzie się kolejna manifestacja przeciwko przyjmowaniu przez Polskę uchodźców. Grupy Kibicowskie Legii Warszawa apelują do wszystkich fanów stołecznego klubu o przybycie na jutrzejszą demonstrację.

Informacja organizatorów: Przeciw islamizacji Europy! – pod tym hasłem 6 lutego o godzinie 15:00 rozpoczną się równocześnie w kilkunastu stolicach Europy protesty przeciw polityce imigracyjnej Unii Europejskiej, przeciw brukselskiemu centralizmowi, oraz dławiącej prawdę poprawności politycznej!

Staniemy w obronie kulturowych, chrześcijańskich korzeni Europy, upominając się o bezpieczną Europę wolnych, suwerennych narodów.

Tego dnia w WARSZAWIE na PLACU ZAMKOWYM o godzinie 15:00 rozpocznie się ogólnopolska, centralna manifestacja, organizowana przez Ruch Narodowy i Młodzież Wszechpolską! Podczas manifestacji planujemy połączyć się przez transmisję na żywo z innymi europejskimi miastami, w których będą odbywały się protesty.

Połączyliśmy siły, by wspólnie pokazać, że my – narody europejskie, nie zgadzamy się na to co, próbują nam narzucić zdegenerowane elity polityczne, które zdradziły interesy własnych narodów.

Dlatego 6 lutego musisz być z nami w Warszawie! Pokażmy, że Polacy są przeciw przyjmowaniu imigrantów, że Europejczycy nie zgadzają się na islamizację Europy!

Mobilizujmy się, by 6 lutego usłyszeli nas rządzący i w Warszawie i w Brukseli i we wszystkich innych europejskich stolicach.

Wszystkim, którzy się wybierają przypominamy o odpowiednim zachowaniu się podczas tego wydarzenia.

Grupy Kibicowskie.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments