GieKSa odpowiada Zagłębiu Sosnowiec

Wczoraj na profilu Ultras Zagłębie pojawił się wpis „Persona Obsrana..”, na odpowiedź kibiców GKS-u Katowice nie trzeba było długo czekać. Dzisiaj na profilu GieKSy z Gisza pojawiło się sprostowanie co do wersji kibiców Zagłębia.

 

GieKSa z Gisza:
Małe sprostowanie co do wersji farmazoniarzy z Sosnowca.
Dwa lata was namawiamy byście z Nami wyszli sami, GieKSa na Zagłębie, bez podziału wiekowego, liczba na liczbe, banda na bandę i zawsze byliście obsrani i zawsze odmawialiście. Teraz wychodzimy do was z propozycją liczbową do określonego rocznika, na co przystajecie uszczuplając mocno ilość zawodników.

Na trasie psy Nam robią barykadę, zamykając drogę. Spisywanie, kamerowanie, trzepanie itp. Was nie ma na miejscu skąd mieliście zostać odebrani przez ponad godzinę i nie dojeżdżacie w ogóle! Dzwonicie, że macie nowe miejsce, z wiadomych względów proponujemy spotkanie na następny dzień lub kolejny weekend, na co odpowiadacie, że jak dziś się już nie bijemy to wy to pierdolicie i się nie bijecie w ogóle bo dzisiaj idziecie w tango, i ktoś tam leci na wakacje haha. Nasza propozycja jest nadal aktualna i przestańcie dzwonić po policje obsrańce.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments