Finał PP: Oba mecze mogło obejrzeć po 3 tys. gości

Już w czwartek pierwsze spotkanie Finału Pucharu Polski. Do Wrocławia miało przyjechać 3 tysiące Legionistów, tak się jednak nie stanie za sprawą kibiców Śląska.

Jeszcze przed tygodniem mówiło się o tym, że oba mecze finałowe Pucharu Polski będzie mogło obejrzeć po trzy tysiące kibiców gości. Od kilku dni wiadomo, że tak się nie stanie. Śląsk i miasto co prawda były gotowe przyjąć 3 tysiące kibiców ze stolicy, ale ostatecznie sami kibice z Wrocławia zablokowali ten pomysł i domagali się ograniczenia liczby wejściówek dla legionistów do 1800 sztuk, czyli tyle samo ile dla wrocławian przygotuje Legia.

Przypomnijmy, że stadion Śląska posiada gotowy sektor gości na ponad 3 tysiące miejsc. Na stadionie przy Łazienkowskiej w sektorze gości jest 1548 miejsc, a przekazanie 3 tysięcy biletów przyjezdnym, wiązałoby się z wyłączeniem z użytku całej trybuny południowej, na którą nasz klub sprzedał wcześniej abonamenty. Wrocławianie otrzymają i tak więcej biletów (dokładnie 1800) niż wynosi limit dla przyjezdnych w Warszawie. Fani Legii otrzymali na czwartkowy mecz we Wrocławiu 2000 biletów.

źródło i foto: Legionisci.com

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments