Elanowcy odcinają się od Denisa Załęckiego
Denis Załęcki do niedawna jeden z medialnych reprezentantów toruńskiej Elany został odcięty od struktur kibicowskich. Zawodnik znany m.in. z organizacji Gromda, Wotore oraz freakfightowych gal takich Clout MMA, czy nieistniejące High Legaue.
Wczoraj na freakowej gali Clout MMA miał pojedynek z przedstawicielem gdańskiej Lechii „Wielkim Bu”, podczas którego migał się od konfrontacji – o ile można to tak nazwać. W trakcie walki jak wyliczył portal mma.pl toruński „Bad Boy” przewracał się 22 razy!

 

Po walce rywal Załęckiego nie krył swojej irytacji i zwrócił się w jednym z wywiadów o oświadczenie związku Denisa z Elaną…

 

a więc dzisiaj pojawiło się oświadczenie.
Oświadczenie grup kibicowskich Elany Toruń:

 

Od dłuższego czasu staramy się w internecie nie publikować za dużo treści, ale są sytuacje, które wymagają zabrania głosu z naszej strony! Tym razem My w temacie, o którym od wczoraj jest głośno i siłą rzeczy wiele ekip czeka na nasz komentarz.
Denis Załecki to chłopak, który faktycznie niegdyś reprezentował Młodą Elanę i nasze trybuny. Zawsze wtedy charakternie i do samego końca! Tak było jeszcze za czasów Gromdy i Wotore! Później Denis jednak m.in. z chęci zarobku i zapewnienia godnej przyszłości swojej córeczce, wszedł w ten cały świat freak fightów, stał się rozpoznawalny w całej Polsce, co niekoniecznie jest dobre będąc aktywnym fanatykiem i poniekąd sam wybrał dla siebie inną drogę! Wtedy też jak sam mówi odbił od naszego świata kibicowskiego!
My jako Elana odcięliśmy się od The War już ponad 2 lata temu, chcąc dać jasno do zrozumienia, że nie jest to organizacja naszej grupy kibicowskiej, a prywatne przedsięwzięcie Denisa! Właściwie od tego samego momentu Denis nie pojawia się już na meczach Elany! Na tamten czas nie widzieliśmy potrzeby poruszania takich kwestii w internecie, dlaczego tak a nie inaczej, ważne dla nas było aby w naszym gronie jak i w szeregach ekip zaprzyjaźnionych z nami było to wszystko wyjaśnione jak się sprawa przedstawia!
Na dzień dzisiejszy jedyne co łączy Denisa z Elaną to jego tatuaże, wspomnienia i kilka prywatnych kontaktów z osobami od nas! Powyższą treścią chcemy jasno dać do zrozumienia, że Denis obecnie nie jest już reprezentantem naszej ekipy i nie chcemy aby jego walki, wywiady i działania prywatne były kojarzone z grupami kibicowskimi Elany Toruń!

 

Chwilę po publikacji oświadczenia Grup Kibicowskich Elany Toruń w sieci pojawiło się stanowisko Ruchu Chorzów:

Jako Kibice Ruchu Chorzów stanowczo odcinamy się od osoby Denisa Załęckiego, który ostatnimi czasy stał się „gwiazdą” szeroko rozumianego świata freak fight. Od dłuższego czasu nie mamy i nie chcemy mieć z nim nic wspólnego. Nie zezwalamy na przytaczanie naszej ekipy w jego „nowym świecie”. Nie akceptujemy jego zachowania i postawy, którą prezentuje w internecie.

 

Pieniądze to nie wszystko, a honor i zasady są zawsze na pierwszym miejscu. Kibicem się jest, a nie bywa.

 

Fragment konferencji przed galą, która miała miejsce 28.12.2023:

źródło: stadionowioprawcy.net, Ultras Niebiescy, Elanowcy

Możliwość komentowania została wyłączona.