Dresy dla biedniejszych dzieciaków

Od jakiegoś czasu redakcja „Drogi Legionisty” organizuje treningi dla pewnych dzieciaków z patologii.

Niestety nie wszystkie dzieciaki mają wodę do picia. Chętnych do pomocy prosimy o kontakt pod mailem: drogalegionisty@gmail.com Liczy się każda zgrzewka, każda butelka.

Nie wszystkie dzieciaki mają też dresy na przebranie i tu jest grubsza sprawa. Widocznie w ich domach są inne problemy, bądź „problemy” niż zadbać by dziecko miało szansę się rozwijać ruchowo, albo rozwijać w ogóle. Przyznacie, że to smutna sytuacja, kiedy szuka się przed treningiem na szybko (a takie sytuacje mają miejsce) 10 latkowi dresów, bo rodzic wyznaje filozofię, hmm, bardzo bliskiego wschodu, że „po co jakieś tam dresy na przebranie skoro ma już jakieś tam spodnie”, a złotówka potrzebna jest (jak co dzień) na jabola… Ale i na to nie pozostaniemy ślepi i głusi, licząc na Waszą pomoc!

„2000 specjalnych „vlep cegiełek” (podziękowania dla naszego partnera, wlepki.com, który wykazał się sporym sercem dla tej akcji! Vlepki dzielimy na 400 pakietów po 5 dużych (15 na 15 cm) vlepek. Sprzedaż 400 pakietów po 5 zł za każdy, da nam 2000 zł. Do ceny pakietu doliczamy 2 zł na wysyłkę, co daje łączną kwotę 7 zł za cegiełkę. Da to nam całą kwotę. Wyprodukujemy za to 40 dobrej jakości spodni dresowych z nadrukiem dla trenowanych przez nas dzieci! Chyba nie muszę Wam pisać, co zakoduje ten gest w ich narażonej na używki psychice. Jeśli ktoś chce wpłacić więcej, 100% przeznaczymy na wodę i ubrania/gadżety niezbędne do zajęć dla naszych rodaków. Oto jedyny link do aukcji:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4095266050

Na treningach zrobiliśmy listę obecności. Dzieciaki jeszcze nie wiedzą, że najaktywniejsi dostaną dresy. A w zasadzie dostać je muszą wszyscy aktywni. Dlatego możliwe, że powstaną kolejne cegiełki, będziemy szukali kolejnych ścieżek. Możliwe, że będą się pojawiać inne aukcje. Bądźcie czujni!”

źródło: DrogaLegionisty.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments