Dozamet Nowa Sól – LZS Górzyn 02.10.2021

W ostatnim czasie fanatycy Dozametu Nowa Sól są niezwykle aktywni pod względem ultras. Pomimo iż klub występuje w lidze okręgowej, miejscowi niezwykle mocno przykładają się do urozmaicania spotkań. Podczas wczorajszego spotkania z LZS-em Górzyn gospodarze zaprezentowali oprawę w oldschoolowym klimacie. Równo z rozpoczęciem meczu rzucają konfetti i serpentyny. Na drugą połowę przygotowana została prezentacja, na którą składały się biało-czerwone szarfy, sektorówka w kratę, całość z kolei dopełniła różnorodna pirotechnika.

 

Ultras Dozamet:

Na wczorajszym meczu wystawiamy 40-osobowy młyn i wywieszamy jedną flagę „szachownice”. Przez cały mecz niesie się głośny doping, słyszalny wyraźnie w centrum miasta 🙂.

Równo z pierwszym gwizdkiem rzucamy konfetti i trochę serpentyn, co ma swój fajny klimat.

Na drugą połowę mamy przyszykowaną oprawę. Składały się na nią szarfy, jedne w kolorze białym, a drugie w czerwonym i sektorówka (oczywiście jak na warunki stadionu).

Całości dopełniła pirotechnika, której było sporo. Odpalamy wulkany, świece dymne i race. Wszystko wyszło to tak, jak oczekiwaliśmy – czyli konkretnie!

DOZAMET TO MY!!

guest

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments