BKS Stal Bielsko-Biała – Góral Żywiec 26.08.2018

Wokół niedzielnego meczu robiło się głośno jeszcze przed jego rozpoczęciem. Obie ekipy mobilizowały się, BKS nagrał zapowiedź na to spotkanie:

 

Wszyscy na BKS! 26.08 godzina 15:00!

Pełna mobilizacja! Tylko BIELSKO i ZAGŁĘBIE!

Opublikowany przez BKS 'STAL’ Bielsko-Biała Sobota, 25 sierpnia 2018

 

Ostatecznie mecz rozpoczął się z 25 minutowym opóźnieniem. Wszystko przez rozgrzewkę obu ekip na murawie stadionu. Gospodarze wystawili 1100 młyn w tym 200 kibiców Zagłębia Sosnowiec oraz ponad 60 osób Walcowni Czechowice Dziedzice (Kibice Walcowni: Na tym konkretnym meczu wspieramy Braci w ponad 60 głów! BKS&RKS&ZS !!!). Gości wspierała liczna grupa Polonii Bytom oraz MŠK Žilina, Góral nie podał jeszcze swojej oficjalnej liczby.

 

BKS Stal Bielsko-Biała:

Mecze z Góralem od zawsze cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, tym bardziej że ostatnie spotkanie miało miejsce 6 lat temu w Żywcu podczas meczu Pucharu Polski. Mobilizacje rozpoczynamy około dwa tygodnie wcześniej, wydając okazjonalne wlepki promujące ten mecz, wypuszczając bilety w przedsprzedaży, wywieszając transparenty na mieście oraz kręcąc spontaniczna zapowiedź. Efekt? Na naszym stadionie meldujemy się w liczbie 1100 osób (niestety sporo osób odbiło się od bramy z powodu braku biletów w kasach) w tym 200 BBraci z Zagłębia. Konkretnie oflagowujemy nasz sektor oraz lecimy z bardzo głośnym dopingiem przez całe 90 minut wymieniając się uprzejmościami z kibicami gości. Piłkarze na boisku pokazali kawał zajebistego charakteru jak na piłkarzy BKS przystało za co im bardzo dziękujemy i mecz wygrywamy zarówno na boisku jak i na trybunach. Na końcu chcemy pozdrowić wszystkich którzy ciągle czekają na nasz koniec. Musimy was martwić bo Bialski BKS, BYŁ, BĘDZIE i JEST!

 

video:

 

Kibice Górala Żywiec:

Podziękowania dla zgód za wsparcie na tym ważnym wyjeździe! GÓRAL ON TOUR!

 

Materiał Od meczu do meczu:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments