Kibice jednak jadą na… zwiedzanie Koszalina 22 sierpnia 2013

W poniedziałek Wojewoda Zachodniopomorski, Marcin Zydorowicz podjął decyzję o organizacji derbowego spotkania bez udziału publiczności. Powodem jej jest negatywna ocena stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego w czasie ostatnich meczu obu drużyn, który został rozegrany blisko 3 miesiące temu.

Kibice Kotwicy sprzeciwiając się stanowczo tej decyzji postanowili zorganizować … turystyczną wycieczkę do Koszalina. Będzię ona odbywać się równolegle do rozgrywanego w tym czasie meczu przy ul. Fałata. Jak możemy przeczytać na popularnym portalu społecznościowym Facebook w planach jest 4 godzinne zwiedzanie miasta w obecności przewodnika. Kibice odwiedzą m.in. Skansen Kultury Jamieńskiej

– Organizatorem wycieczki jest Stowarzyszenie Kibiców Nasza Kotwica i dzięki temu będziemy mogli poznać zwyczaje mieszkańców Koszalina z dawnego okresu – czytamy w komunikacie. W programie wycieczki kibice zaplanowali również „czas wolny” w okolicach Stadionu przy ul. Fałata. Tam wszyscy uczestnicy będą mieli czas na kupienie pamiątek i pospacerowanie po okolicy. Będzie również czas na …pamiątkowe zdjęcie które otrzyma każdy z uczestników.

– Namawiać jak najwięcej znajomych bo liczba miejsc jest nie ograniczona. Zbiórka uczestników wycieczki o godzinie 13 na dworcu PKP. Koszt wyjazdu ok. 20 zł – apelują przedstawiciele SKNK.

[IMG]https://stadionowioprawcy.net/foto/ed2bffe378_koszlin.jpg[/IMG]

źródło: e-kg.pl