Sandecja Nowy Sącz – Stal Mielec 19.04.2017 20 kwietnia 2017

Zgodowy mecz pomiędzy Sandecją Nowy Sącz i Stalą Mielec pierwotnie miał się odbyć pod koniec listopada, jednak przez zły stan murawy rozegrano go dopiero wczoraj. Obie ekipy utworzyły wspólny młyn i przez cały mecz dopingowały obie drużyny. Stal pojawiła się w Nowym Sączu w 210 osób, a gospodarze zaprezentowali zgodową choreografię.

Relacja Sączersów:
Kilka słów co do wczorajszej oprawy przygotowanej przez Ultrasów:
Przez warunki atmosferyczne, zmuszeni zostaliśmy do zmiany planów i transparent który miał być podwieszony na płocie postanowiliśmy rozciągnąć normalnie nad sektorem, nie był w stanie utrzymać się przy tak silnym wietrze na płocie, nie wyszło po naszej myśli, nie ma się co załamywać, kolejne produkcję napewno was mile zaskoczą 🙂
WSPIERAJ ULTRAS!
YOUNG GROUP ’04


Relacja Kibiców Stali Mielec:
Przełożony z rundy jesiennej mecz z naszymi przyjaciółmi z Nowego Sącza w końcu doszedł do skutku. Mimo, że kwietniowy termin miał być pewny jeśli chodzi o pogodę to jeszcze tego samego dnia ze względu na obfite opady deszczu i sniegu musieliśmy czekać do godziny 13:00 na decyzję czy mecz sie w ogóle odbędzie.
Na sektorze melduję się 210 osób z trzema flagami. Na meczu prowadzimy wspólny doping, a Ultrasi z Nowego Sącza prezentują oprawę zgodowa. Dziękujemy Sączersom za gościnę!