Zapowiedź wyjazdowa 20 kolejki Ekstraklasy

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce 28 marca, 18:00

Brak sektora gości.

Górnik Zabrze – Widzew Łódź 28 marca, 20:30

Przebudowa stadionu. Brak sektora gości.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok 30 marca, 13:30

Jagiellończycy mają do wyboru dwie opcje transportu. Pierwszą są autokary, a inną będzie pociąg. Koszt wyjazdu to 50 zł (bilet na mecz + autokar z Warszawy do Białegostoku). Bilety na pociągi każdy ogarnia we własnym zakresie.

GKS Bełchatów – Śląsk Wrocław 30 marca, 15:45

Śląsk dostał 384 bilety. Wiadomo, że pojadą w komplecie. Wszyscy udadzą się autokarami. Koszt przejazdu do Bełchatowa to 50zł, a biletu 20zł.

Polonia Warszawa – Legia Warszawa 30 marca, 18:00

Legioniści czekają na pismo od zarządu KSP. Wtedy podejmą decyzję, która zależna będzie od przyznanych biletów. Jeżeli dostaną ich mało możliwe, że zbojkotują to spotkanie.

Zagłębie Lubin – Ruch Chorzów 1 kwietnia, 13:30

„Niebiescy” dostali na ten mecz 1000 biletów. Organizowany jest wyjazd autokarowy. Koszt przejazdu to 60zł, a biletu 25zł. Dodatkowo będzie zbierane od każdego 5zł na cele kibicowskie. Osoby, które chcą się wybrać do Lubina samochodem będą płacić 25zł za bilet oraz dodatkowe 5zł.

Lechia Gdańsk – Wisła Kraków 1 kwietnia, 16:00

Nie będzie w Krakowie sprzedaży biletów na mecz Lechia Gdańsk – Wisła Kraków. Każdy zainteresowany kupnem wejściówki będzie mógł zrobić to na miejscu. Cena biletu to 30 złotych. Wchodzić będą na sektory gospodarzy. Nie trzeba posiadać kart kibica Lechii Gdańsk.
Przed meczem przewidziana jest zbiórka pieniędzy dla ofiar wypadku autokaru kibiców Lechii powracających z meczu w Gliwicach. Jeżeli ktoś jest zainteresowany zorganizowanym transportem do Gdańska to koszt wyjazdu to: 110 zł. Nie jest to oficjalny transport organizowany przez SKWK. Apelują także by kibice Lechii i Wisły na znak żałoby ubrali się na czarno, doping będzie prowadzony od II połowy.

Pogoń Szczecin – Lech Poznań 1 kwietnia, 18:30

Kibice Lecha dostali 1000 biletów. Na mecz pojadą specem.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments