Zapowiedź 41 numeru TMK+

Polecamy Wam najnowszy numer kwartalnika „TMK Plus”, który właśnie ukazał się w Empikach. Na 52 stronach znajdziecie masę ciekawych materiałów dotyczących zagranicznej sceny kibicowskiej:

ZGŁĘBIAMY BAŁKANY!

Czyli redakcyjna wyprawa do Macedonii, Kosowa, Serbii i Węgier. Ten bogaty, pełen ciekawostek i spostrzeżeń reportaż zawiera relacje z meczów Vardar Skopje-Steaua Bukareszt, Partizan Belgrad-Shirak Guymri, Kispest Budapeszt-Vojvodina Nowy Sad, kulisy dotyczące kluczowych kibicowskich problemów w Skopje i Belgradzie, a także opisy licznych odwiedzanych stadionów i miast.

MACEDONIA i jej scena kibicowska

Dużo miejsca w tym numerze poświęcamy macedońskiej scenie kibicowskiej, bardzo intrygującej, tak jak cała historia tego kraju. Polecamy przegląd tamtejszych ekip, zarówno futbolowych, jak i koszykarskich. Jesteśmy przekonani, że po lekturze tego numeru „Plusa” kibice w Macedonii nie będą Wam się już jawić jako jeden z najmniej znanych zakątków świata ultras. Szczerze polecamy!

WYWIADY: „FAMILY AERODROM” – MZT SKOPJE

Ciąg dalszy tematyki macedońskiej w w tym numerze „TMK+” to wywiad z jedną z dwóch największych ekip stolicy i całego kraju.

„1.FC MAGDEBURG”

Polecamy Wam zapis rozmowy z jedną z najlepszych ekip ze wschodnich Niemiec, posiadającą zgodę z kibicami Hutnika Kraków. Rozmawiamy o realiach kibicowania za Odrą.

FC DAC 1904

Węgierski klub na Słowacji! Przeczytaj ciekawą historię ruchu kibicowskiego klubu z miasta Dunajska Streda (Dunaszerdahely), leżącego na południu Słowacji. To typowo węgierska ekipa, której położenie można porównać do kibiców Polonii Wilno na Litwie!

MALTA KIBICOWSKO

Polecamy krótki opis maltańskiej sceny kibicowskiej i kilku istniejących na tej śródziemnomorskiej wyspie ekip! Artykuł ubarwia seria fotek 3 najlepszych młynów Malty.

LUPI POLACCHI ON TOUR

Wybrane mecze wyjazdowe w wykonaniu polskich fanatyków AS Roma.

LA DOCE – PRAWDZIWA HISTORIA

Tłumaczenie trzeciego rozdziału książki z 2009 roku o wymownym tytule „La Doce – prawdziwa historia barra bravas Boca Juniors”. Historia najsłynniejszej ekipy kibicowskiej Ameryki Południowej, pełna strzelanin i skandali wywołanych przez barra bravas Boca.

REPORTAŻE I INNE MATERIAŁY:
OFI KRETA – PANIONIOS ATENY
FC BOLOGNA – SSC NAPOLI
FK SEWASTOPOL – DNIPRO DNIEPROPIETROWSK
HAJDUK SPLIT – DILA GORI
DILA GORI – HAJDUK SPLIT
MSK ŻYLINA – OLIMPIJA LJUBLJANA
MFK RUŻOMBEROK – DUKLA BAŃSKA BYSTRZYCA

GALERIA – na rozkładówce znajdziesz mix najciekawszych fotek „Gate 1” – Apollonu Limassol, rywala Legii Warszawa w Lidze Europy! Ponadto w numerze fotki ekip z Niemiec, Macedonii i Włoch.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments