X Turniej Sympatyków KS Wisłoka Dębica

Kibice i Narodowcy Dzieciom.

Pod powyższym hasłem dwa tygodnie temu odbył się X Turniej Kibiców Wisłoki. Jak z samego hasła można wywnioskować współorganizatorami tego wydarzenia była grupa Narodowa Dębica. Udało się zdobyć wiele wspaniałych prezentów. W poniższej galerii kilka zdjęć z samej imprezy, ale przede wszystkim prezenty, jakimi obdarowaliśmy wraz z biało zielonymi sympatykami Wisłoki wychowanków Hanki. Oprócz tradycyjnych słodyczy i zabawek Dom Dziecka został wyposażony w literaturę, sprzęt multimedialny, kosmetyki, meble i wiele innych podarunków. Narodowa Dębica także wystawiła swoją drużynę, która nie wygrała w dziećmi z Hanki, ale sam turniej jest wielkim zwycięstwem. Jak przystało na jubileuszową imprezę była na bardzo wysokim poziomie. Serdeczne podziękowania za wsparcie inicjatywy i wspaniałego narodowo kibicowskiego mikołaja. Nie chcemy kogoś pominąć, więc dziękujemy wszystkim razem, bez względu na to czy ktoś podarował prezent wartości 50gr czy 100zł. Po raz kolejny udowodniliśmy, że razem możemy wiele.

Poza turniejem wszystkie drużyny w tym także Narodowa Dębica przyczyniły się do zorganizowania szlachetnej paczki, której koordynatorem była Autonomiczna Szkółka Piłkarska KS Wisłoka Dębica.

Turniej nie zakończył się samymi rozgrywkami a jego kontynuacja miała miejsce tydzień później, ale o tym już niebawem. Jeszcze raz szczerze dziękujemy wszystkim fundatorom oraz organizatorom.

Do zobaczenia za rok!

zdjęcia i relacja: Narodowa Dębica

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments