Wymiana zdań w Jaworznie

Wczoraj w Jaworznie, na jednej z dzielnic kibiców Ruchu Chorzów doszło do wymiany zdań. Podczas świętowania urodzin jednego z sympatyków Niebieskich pojawiła się delegacja GieKSy, doszło do konfrontacji, z której zwycięsko wyszedł Ruch. Więcej w relacjach samych zainteresowanych.

 

FC Niebieskie Jaworzno:

W dniu dzisiejszym zbieramy się żeby uczcić urodziny kolegi po szalu. W tym samym czasie wbijają jaworznickie cyganki i w końcu dochodzi do starcia.. z obu stron +/- 25 osób. Po 30 sekundowej wymianie uprzejmości cyganki się rozmyślają i zaczynają palić wrotki, wypierdalają w takim popłochu że zostawiają na naszej dzielnicy nieprzytomnego kolegę który niestety musiał wracać karetką.

 

GieKSa z Jaworzna:

W dniu wczorajszym dochodzi do starcia na terenie wroga (GKS 15 vs Ruch +/-25 ) wysiadamy z aut i podejmujemy walkę nie kalkulując liczb, po dobrym wjeździe rywale sie cofają niestety nie wykorzystaliśmy swoich umiejetność do końca a sporo przewaga wroga dała o sobie znać, po krótkiej wymianie zdań cofamy sie do aut niestety tym razem uznając wyższość rywala ,u nas zdecydowana przewaga młodzieży, plus dla rywali i do następnego

guest

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Fan Lewego
Fan Lewego
3 miesięcy temu

konkret przyznali się do porażki i tyle, bez pierd… Elementu zaskoczenia nie wykorzystali i porażka. No cóż życie. Skoro nie zostawili aut to jaki to popłoch.

Amstaff
Amstaff
3 miesięcy temu

Ten kucający na zdjęciu to w stringach jest?

Ujek
Ujek
3 miesięcy temu

u nas zdecydowana przewaga młodzieży, plus dla rywali i do następnego – to chyba lepiej bo zwinniejsi, ambitniejsi, odważniejsi i bardziej im sie chce niz starym prykom….

Kibic
Kibic
3 miesięcy temu

Brawo dla obu ekip

Kshsjsj
Kshsjsj
3 miesięcy temu

GKS piszecie ze u was zdecydowana przewaga mlodziezy – chwalicie sie czy zalicie czy debile jestescie? Tlumaczycie sie jak banda studentow

Artykuł dotyczy ekip