VII memoriał im. Rafała „Ryśka” Jankowskiego – Żyrardów 22.06.2019

Za nami siódma już edycja memoriału im. Rafała „Ryśka” Jankowskiego, który w tym roku turniej rozgrywany był w Wiskitkach, nieopodal Żyrardowa. W zmaganiach piłkarskich wzięły udział 32 drużyny.

 

Widzew FC Żyrardów:
W sobotę 22 czerwca odbywa się VII edycja Memoriału ku Pamięci Naszego przyjaciela Rafała Ryśka Jankowskiego, który już na stałe zapisał się w Widzewskim kalendarzu pomiędzy przerwą ligową. W tym roku w turnieju udział wzięły 32 drużyny , które były podzielone na 4 grupy m.in udział wzięły Ruch Chorzów, Elana Toruń, Wisła Kraków, KKS Kalisz , Stal Rzeszów, Chrobry Głogów, CSKA MOSKWA oraz Widzewskie osiedla i FC.

[art5]

[art5]


Najlepszą drużyną turnieju okazali się Widzewiacy z Strykowa , którzy tym samym obronili I miejsce z przed roku , drugie miejsce zajęli Ultras Niebiescy , podium zamykają chłopaki z Niebieskiego Południa. Dzięki wszystkim ekipom za przybycie oraz dobrą zabawę do zobaczenia za rok !!!

 

BAŁUTY:
22.06 jesteśmy obecni na VII memoriale im.Rafała „Ryśka” Jankowskiego.W tym roku turniej rozgrywany był w Wiskitkach,nieopodal Żyrardowa.Na miejscu stawiamy się w 37 osób BałuckoSzajkowego grona. Niestety,rozgrywki kończymy w fazie grupowej.Dziękujemy za zaproszenie i wspólnie spędzony czas.ŻYRARDÓW MIASTO WIERNE WIDZEWOWI.

LEGIA TO STARA KURWA 

 

Widzew Łódź – FC Zgierz:
Dzisiaj bierzemy udział w turnieju w Żyrardowie. Bez większych problemów wychodzimy z grupy z drugiego miejsca, zaraz za naszymi układowiczami z Wisły Kraków, nie przegrywając ani jednego meczu. W 1/8 trafiamy na Świętokrzyskich Widzewiaków i odpadamy po zaciętym meczu w konkursie rzutów karnych.

Kolejny turniej na wysokim poziomie, dobra frekwencja i caloksztalt na pewno na duży plus, brawo Widzew FC Żyrardów i dzięki za zaproszenie. Ostatecznie meldujemy się w prawie 3 dyszki 

 

Widzew FC Łowicz:

W sobotę wzięliśmy udział w kolejnym turnieju, tym razem byliśmy na VII edycji Memoriału ku Pamięci Ryśka z Żyrardowa. W grupie rywalizowaliśmy ze Stalą Rzeszów, Niebieskim Południem, Poddębicami, Ultras Widzew, Żabieńcem oraz z Sochaczew&Żyrardów. Rzutem na taśmę wychodzimy z grupy i w kolejnym meczu trafiamy na Koluszki z którymi przegrywamy i kończymy zmagania na boisku.


Dzięki za zaproszenie dla ŻRDW! MIASTO WIERNE WIDZEWOWI

 

Dywizjoniści:
W minioną sobotę meldujemy się na kolejnej edycji memoriału im. Rafała „Ryśka ” Jankowskiego. W grupie spotykamy się z CSKA MOSKWA, Ultras Niebieskimi, Bałutami, Młodą Szajką, Strykowem, Świętokrzyskim Widzewiakami i Pabianicami. Wychodzimy z grupy z 4 miejsca i trafiamy na zwycięzców grupy C, czyli Wisłę Kraków, która pokonujemy w karnych 2-0. Przygodę z turniejem kończymy w 1/4 finału przegrywając z Niebieskim Południem 0-1. Dziękujemy za zaproszenie i wielkie gratulacje za organizację dla Żyrardowa. RYSIU PAMIĘTAMY ! 

 

Ultras Niebiescy:
W sobotę, 22 czerwca 2019 roku, odbyła się już VII edycja Memoriału ku Pamięci Rafała „RYŚKA” Jankowskiego na który zostaliśmy zaproszeni jako ULTRAS NIEBIESCY. Oprócz Nas z Ruchu grały jeszcze dwa zespoły – PSYCHO FANS oraz NIEBIESKIE POŁUDNIE.

[art5]

Łącznie tego dnia pojawiły się 32 drużyny w tym Elana Toruń, Wisła Kraków, CSKA Moskwa, Stal Rzeszów, Chrobry Głogów oraz KKS Kalisz. Nie wierzyliśmy w dobry wynik na tym turnieju, bo wiadomo jak wychodzą nam turnieje… Zaczęliśmy pojedynki grupowe od wygranej 2:1 z CSKA MOSKWA, by potem wygrać jeszcze 4 mecze, 1 zremisować oraz 1 przegrać i ku naszemu zdziwieniu wyszliśmy z grupy zajmując 2 miejsce. W pucharowej fazie gry pokonaliśmy Fan Cluby Widzewa ze Zgierza, Łasku oraz Świętokrzyskich Widzewiaków, by w finale spotkać się z drużyną Widzewskiego Strykowa, którzy wygrali ten turniej już 3 razy z rzędu. Niestety po zaciekłym boju który skończył się wynikiem remisowym zwycięzcę wyłoniły karne, które przegraliśmy 4:2. Ostatecznie zajęliśmy 2 miejsce, co jest naszym historycznym wyczynem, który baaaardzo ciężko będzie powtórzyć.

[art5]

Nasza piłkarska forma była w tym dniu na tak wysokim poziomie dzięki naszemu trenerowi, który fanatycznie dopingował Nas w każdym (prawie każdym… %%%) spotkaniu – Ole Gunnar Solskjær dziękujemy! Warto nadmienić, że bramkarzem turnieju został nasz bramkarz (J. SEZON SIĘ DOPIERO ZACZYNA, TRZYMAJ FORME!), a 3 miejsce zajęła inna chorzowska ekipa – NIEBIESKIE POŁUDNIE. Turniej przebiegł w bardzo fajnej atmosferze, dopingowaliśmy się nawzajem z Południem i jak widać są tego efekty. Można powiedzieć, że Żyrardów był w ten dzień niebieski. Łącznie tego dnia w Widzewskim Mieście była nas setka, a trasę ze zbiórki która odbyła się przy C6 na Mazowsze pokonaliśmy nie niepokojeni przez nikogo. Dziękujemy Widzewiakom z Żyrardowa za zaproszenie i super gościnę! RYSIEK ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI! WIDZEW&RUCH 

 

Młody Radlin:

22 meldujemy się na turnieju w Żyrardowie razem z Niebieskimi Żorami gramy jako NIEBIESKIE POŁUDNIE po dobrej grze udaje się nam zająć III Miejsce, a Ultras Niebiescy zajęli II Miejsce PUCHAR JEST NASZ !!  

[art5]

 

Kakaesiacy:

W sobotę 22 czerwca odbywa się VII edycja Memoriału ku Pamięci Rafała Ryśka Jankowskiego, jesteśmy obecni w 15 osób, piłkarsko niestety nie był to nasz dzień.

WIELKIE DZIĘKI za zaproszenie i panująca atmosferę na turnieju!

 

Hetmanska69.pl – Stal Rzeszów:
W sobotę 22 czerwca jesteśmy obecni na Turnieju Kibiców Łódzkiego Widzewa w Żyrardowie. Zmagania piłkarskie kończymy na fazie grupowej. Dzięki za wszystko. 

[art5]

 

[art5]

 

guest

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments