USA Virtus Lubsko-Szlichtyngowa – UKS Promień Żary 31.01.2015

Przedstawiamy Wam relacje ze strony Kibiców Promienia:

„Dzisiejszego dnia nasze Promyczki zakończyły siatkarski sezon. Ostatni mecz to wyjazd do pobliskiego Lubska oraz spotkanie z liderem tabeli. Wynik 3:0 w plecy, ale nie to było najważniejsze…

Już kilka dni wcześniej nagłaśniamy między sobą info o wyjeździe i zbieramy się w wyznaczonym miejscu w 22 osoby. Wyjazd z małym opóźnieniem, dlatego na mecz docieramy pod koniec pierwszego seta. W obie strony podróżujemy autami, bez żadnego wahadła. Sama podróż mija bardzo szybko z racji bliskiej odległości między miastami (21 km). Na miejscu dołączyła do nas młoda ekipa Stali Jasień w 11 osób, także na hali zameldowało się łącznie 33 kibiców. Stalowcom wielkie dzięki za wsparcie!

Szkoda, że miejscowa drużyna rozgrywa swoje mecze na mniejszej hali (mała trybuna na górze), ponieważ w naszych szeregach panował mały ścisk. Zajmujemy miejsce po lewej stronie i od razu jedziemy z dopingiem w asyście bębna. Taki obrazek w Lubsku to na pewno rzadkość, ponieważ miejscowi byli lekko zdezorientowani naszym przybyciem.

Większość swoje wspomnienia będzie mogła odtworzyć w telefonach, którymi robiono zdjęcia i filmiki. Nikt nie przypuszczał, że jesteśmy aż taką atrakcją.

Doping tego dnia dobry, jak na wcześniejszych meczach u siebie. Przestoje zawsze się zdarzą, ale ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu. W pewnym momencie „tańczymy labado” bez koszulek, co „przykuło” największą uwagę miejscowej publiki.

Na barierce wywieszamy trans „ULTRAS”, jednak z racji kosza po środku trybuny, nie był dobrze rozciągnięty. Na koniec zaznaczamy, że NASZE DZIEWCZYNY I TAK SĄ NAJLEPSZE! Wynik jest zawsze sprawą drugorzędną, za Waszą walkę należą się wielkie brawa. Kto był, chyba nie pożałował, oby więcej takich meczy!

Szkoda, że sezon siatkarski dobiegł już końca. Mieliśmy okazję pojawić się na 4 spotkaniach (w tym 1 wyjazd), każde miało inną historię. Dzięki takim „wypadom” mogliśmy wzbogacić swój śpiewnik i ogólnie coś podziałać w zimową nudę. Dziękujemy za każde dobre słowo na nasz temat (zwłaszcza od zawodniczek). Na chwilę obecną nie wiemy jak będzie przedstawiała się sytuacja kadrowa siatkarek na przyszły sezon (pewnie niektóre dziewczyny zmienią klub lub nie załapią się wiekowo do „kadetek”). Jeżeli tylko będzie możliwość przyjścia na Wasze mecze to na pewno skorzystamy z tej okazji. Pamiętajcie, że PROMIEŃ TO MY!”

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments