Unia Oświęcim – Orlik Opole 06.09.2015

Relacja kibiców Unii Oświęcim:
„W niedziele postanawiamy zaliczyć dwa spotkania. Wyjazd Hejnału do Malca oraz inauguracje przy Chemików 4. Do Malca udajemy się autami w 40 osób, razem z Hejnałem jest Nas 110 osób. Całą pierwszą połówkę chłopaki z Kęt dopingują. Na początku połowy odpalają świece dymne, a gdy już dym opada odpalają kilkanaście rac. Na tym spotkaniu debiutuje nowa flaga Hejnału.

Po pierwszej połowie większość osób jedzie na mecz Unii z Orlikiem. Na lodowisko docieramy przed 3 tercją. Robimy pamiątkowe zdjęcie na skateparku i wchodzimy na eLke. Formujemy 150 osobowy młyn i od razu ruszamy z konkretnym dopingiem! Na płocie wisi flaga Hejnału, transparent UWOLNIĆ MAĆKA oraz flaga EMIGRACJA, która na tym meczu zalicza debiut. Hokeiści wygrywają 3-2, po meczu dziękujemy im za walkę i robimy rakietę. Na eLce melduje się z nami około 50 chłopaków z Kęt. Już we wtorek gramy kolejny mecz! Tym razem rywal doskonale znany bo tyski GKS. Mobilizować się i przychodzić na eLke! Tym razem z dopingiem ruszamy od początku!UNIA&HEJNAŁ!”