Widzewska Łęczyca ku pamięci Dawida 14 czerwca 2021

Wczorajszy dzień upłynął Widzewiakom z Łęczycy na organizacji dwóch wydarzeń ku pamięci Kociołka. Dawid, wielki fanatyk Widzewa Łódź, zginął w tragicznym wypadku samochodowym. W pierwszą rocznicę jego śmierci wspomniany Fan Club zorganizował mecz towarzyski z futsalową sekcją Widzewa. Wydarzeniu towarzyszyła zbiórka funduszy na zakup sprzętu sportowego dla jednego z zaprzyjaźnionych Domów Dziecka. Po meczu rozpoczął się I Turniej im. Śp. Kociołka. Podczas całego turnieju przewinęło się blisko 100 osób.

 

Widzewska Łęczyca:

W minioną sobotę jesteśmy obecni w 10 osób w Chorzowie, gdzie wspieramy naszych bRaci w ostatnim domowym meczu w 3 lidze.

Niedziela 13.06 była dla nas dniem wyjątkowym, dniem, który został wpisany niestety na stałe do naszego kalendarza. Dokładnie rok temu odszedł od nas Dawid. W 1 rocznicę postanowiliśmy zorganizować 2 wydarzenia ku pamięci naszego Przyjaciela.

W niedzielny poranek na łęczyckiej hali rozgrywamy towarzyskie spotkanie z Widzew Łódź Futsal, którym bardzo dziękujemy za skorzystanie z zaproszenia. Mecz wygrywamy 5:2, ale wynik był tutaj sprawą drugorzędną. Całemu wydarzeniu towarzyszyła internetowa zbiórka dla Domu Dziecka, którą ciągle możecie wspierać.

W kolejnych dniach na licytację wystawiona zostanie przekazana przez drużynę Widzewa, koszulka z podpisami zawodników, kwota uzyskana z licytacji zostanie także przekazana na Dom Dziecka. Widzew Łódź Futsal dzięki!

 

https://pomagam.pl/kupamiecidawida

O 13 natomiast rozpoczynamy I Turniej im. Śp. Kociołka. W turnieju z kilku zaproszonych okolicznych FC udział wzięły ekipy Kutno Tylko Widzew oraz Widzewiacy Ze Strykowa. Wielkie dzięki za obecność w tym wyjątkowym dla nas dniu!

Turniej wygrywamy, pokonując w finale ekipę U.L.K. 97. Warto wspomnieć, że podczas całego turnieju przewinęło się blisko 100 osób, a turniej im. Śp. Kociołka będzie już wydarzeniem corocznym. Po meczu wspólna fotka, na której w asyście kilku świeczek oficjalnie debiutuje flaga ku pamięci Dawida.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za obecność!

Zawsze w pamięci Kociołek! Do zobaczenia!

 

Widzewiacy Ze Strykowa:

W niedziele jesteśmy obecni przy Piłsudskiego w 20 osób. Na zakończenie sezonu piłkarze wygrywają z Odrą 2:1. Ostatni mecz w barwach Widzewa rozegrał Marcin Robak. Dziękujemy kapitanie, za to, co zrobiłeś na boisku, ale również poza nim!

W tym samym czasem kilka fur jedzie do Łęczycy, gdzie odbywa się I Turniej ŚP. „Kociołka”. Dziękujemy za zaproszenie i gościnę. Piłkarsko bez większej historii, odpadamy w pierwszej fazie rozgrywek.

WzS ’07 !!