Turniej z okazji 72-lecia Pogoni Szczecin 10 sierpnia 2020

W sobotę, 8 sierpnia odbył się kolejny, coroczny piłkarski turniej kibiców Pogoni Szczecin, organizowany przez SKPS Portowcy. Oprócz reprezentacji dzielnic oraz Fan Clubów szczecińskiej Pogoni na turnieju obecni byli kibice Kotwicy Kołobrzeg, MKS Karlino oraz gościnnie Sparty Praga. Łącznie w zmaganiach piłkarskich wzięło udział 16 ekip. Zwycięsko z rozgrywek drugi rok z rzędu wyszła ekipa Śródmieście. Oprócz piłkarskich zmagań, odbyły się również zawody w przeciąganiu liny oraz wyciskanie na sztandze leżąc w kilku kategoriach wagowych. Przed rozpoczęciem zawodów, odbył się również trening bokserki, w którym udział wzięło kilkadziesiąt osób.

 

 

FCh’92:
W dniu wczorajszym graliśmy w turnieju z okazji powstania naszego ukochanego klubu. W piłkę nożna nam nie wyszło, ale w wyciskaniu sztangi do 90 kg mamy zwycięzcę. Dziękujemy SKPS za organizację i do następnego. PS: W wieczornych „walkach” nasz przedstawiciel też zajął wysokie miejsce.

 

FC Dębno:
Wczoraj z okazji 72-lecia powstania Pogoni Szczecin uczestniczymy w zorganizowanym turnieju przez Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy”. Po turnieju zostajemy wszyscy w Szczecinie i integrujemy się do białego rana. Podziękowania dla SKPS!

 

Policcy Fanatycy:
W sobotę wzięliśmy udział w turnieju zorganizowanym przez Skps z okazji 72 urodzin naszej ukochanej Pogoni. Naszą rywalizacje rozpoczynamy porażka 0:2 z Ekipą z Niebuszewa. W drugim spotkaniu po bardzo dobrym meczu pokonujemy Spartę Praga 2:1. W trzecim meczu remisujemy tylko 1:1 z druzą SKPS. Zajmujemy drugie miejsce w grupie które niestety nie było premiowane awansem.


Na turnieju wystawiamy też puszkę dla Naszego brata z Polic „Cygana” do której udało się uzbierać 1411,06! DZIĘKUJEMY! Po zakończonym turnieju bierzemy jeszcze udział w imprezie integracyjnej która trwała do białego rana. Dzięki SKPS za wspaniałą organizacje i do następnego! CYGAN JESTEŚMY Z TOBĄ!

 

Kotwica Kołobrzeg Kibicowsko:
W ostatni weekend bierzemy udział w turnieju organizowanym przez naszych Braci ze Szczecina. Z Kołobrzegu wyruszamy w równe 50 osób, po drodze dołączają chłopaki z Karlina w 3 auta i lecimy prosto do Szczecina. Mamy ze sobą flagę MK oraz zgodową flagę Subkultura Chuligańska Kotwica&Pogoń. W rywalizacji turniejowej dwa mecze remisujemy jeden przegrywamy i odpadamy z dalszych piłkarskich zmagań. Turniej jak co roku zorganizowany na najwyższym poziomie, bardzo dobra organizacja.
Oprócz wyżej wymienionych składów na turnieju zjawiła się też ekipa Sparty Praga.
Po turnieju część składu zostaje jeszcze na imprezie integracyjnej, która trwała do godzin porannych.
Kotwa&Pogoń

 

video: