Turniej Oficjalnych Fanklubów Cracovii 27.06.2021 29 czerwca 2021

W minioną niedzielę na boiskach pasiastego centrum treningowego zmierzyli się ze sobą przedstawiciele Oficjalnych Fanklubów Cracovii. Zwycięzcą turnieju został OFC z Miechowa, po serii rzutów karnych pokonując Zachodni Front.

 

MKS Cracovia SSA:

Dziś na boiskach pasiastego centrum treningowego zmierzyli się ze sobą przedstawiciele Oficjalnych Fanklubów Cracovii! Rozgrywki między siedmioma drużynami wyłoniły zwycięzcę, którym po emocjonującej serii rzutów karnych okazała się drużyna OFC Miechów.

Pasiasty Fanklub z Miechowa w ostatecznej rozgrywce zmierzył się z Zachodnim Frontem, zaś o najniższy stopień podium zagrali ze sobą Loża Szyderców oraz OFC Wiedeń. Górą okazała się tu pierwsza z drużyn, domykając ścisłą czołówkę zmagań.

W Turnieju z dobrej strony pokazali się wszyscy uczestnicy, udanie spędzając aktywną niedzielę na nowootwartym obiekcie Cracovia Training Center. Dziękujemy Fanklubom oraz wszystkim Kibicom za przybycie, liczymy na kolejne spotkania już wkrótce!

Klasyfikacja końcowa I Turnieju Oficjalnych Fanklubów Cracovii:

1. OFC Miechów
2. Zachodni Front
3. Loża Szyderców
4. FC Wiedeń
5. OFC Kurdwanów
6. OFC Andrychów
7. Cracovia Oldschool

 

Cracovia Miechów:

Dzisiaj odbył się I oficjalny turniej fanklubów Cracovii organizowany przez MKS Cracovia SSA.

Do grupy trafiamy z Kurdwanowem oraz Lożą Szyderców. Pierwszy mecz z Kurdwanowem wygrywamy 8:0, drugi mecz z Lożą Szyderców przegrywamy 2:1. Mimo to wychodzimy z grupy i w półfinale trafiamy na Cracovię Wiedeń, z którą wygrywamy pewnie 3:0. W finale przyszło Nam się zmierzyć z ekipą Zachodni Front, był to bardzo zacięty mecz pełen zwrotów akcji. W regulaminowym czasie gry było 3:3 i potrzeba było rzutów karnych, w których wygrywamy 4:2. I tym samym Puchar jedzie do Miechowa!!!

Dla zawodników z Miechowa trafiają statuetki króla strzelców oraz bramkarza turnieju.

PUCHAR JEST NASZ!
JESTEŚMY NAJLEPSI !

CRACOVIA MIECHÓW

 

Cracovia Wiedeń:

CFCW obecne na turnieju fanklubów Cracovii organizowanego przez klub. Po wyjściu z grupy z pierwszego miejsca trafiamy w półfinale na późniejszych zwycięzców, Cracovię Miechów, która pozbawia nas marzeń o wygraniu turnieju. Niestety w meczu o trzecie miejsce Loża Szyderców okazuje się skuteczniejsza, przez co zajmujemy czwarte miejsce turnieju. Dziękujemy wszystkim ekipom za dobrą zabawę i do zobaczenia za rok !