Turniej kibiców Wisłoki Dębica – „GAŁA CUP” 11.12.2021 17 grudnia 2021

11 grudnia odbył się turniej charytatywny organizowany przez sympatyków Wisłoki Dębica „GAŁA CUP”, podczas którego oprócz drużyn gospodarzy wystąpiły również ekipy GKS-u Katowice, ROW-u Rybnik, Górnika Zabrze i Siarki Tarnobrzeg. Tym razem kibice postanowili nieść pomoc dla Domu Dziecka „Hanka” oraz Dawidowi z Brzeźnicy, w jego walce z rakiem mózgu.

Tego dnia w zmaganiach sportowych najlepiej wypadła GieKSa, która wygrała cały turniej (dodatkowo zgarniając nagrodę dla najlepszego strzelca), wygrała drużynowe, oraz indywidualne zawody w boksera, zajęła pierwsze miejsce w wyciskaniu największej ilości powtórzeń, oraz drugie w wyciskaniu na maxa.

 

Relacja Wisłoki Dębica:

Za nami kolejna edycja charytatywnego turnieju kibiców Wisłoki Dębica dla Domu Dziecka „Hanka i Jaś”. W tym roku turniej odbywał się pod nową nazwą: „Gała Cup”, ku pamięci zmarłego w zeszłym roku fanatyka naszego klubu Szymona „Gały” Gawałkiewicza na którego grobie, przed turniejem przedstawiciele trybun oraz klubu złożyli wieńce. Jak co roku celem turnieju było wsparcie domu dziecka „Hanka i Jaś”, a dodatkowo w tegorocznej edycji graliśmy również dla Dawida z Brzeźnicy, który walczy z guzem mózgu. W tym celu, w trakcie trwania turnieju, organizujemy licytację gadżetów kibicowskich która przyniosła konkretną kwotę: 21 tyś zł dla Dawidka! Dziękujemy wszystkim bioracym udział w licytacji! Oprócz ekip związanych z Wisłoką, do udziału w turnieju zaprosiliśmy również nasze zgody: Górnik Zabrze, ROW Rybnik i Siarkę Tarnobrzeg oraz gościnnie GKS Katowice – dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w turnieju. Oprócz tradycyjnego turnieju piłki nożnej, w ramach urozmaicenia odbyły się również zawody w następujących konkurencjach: w wyciskanie sztangi MAX (wygrał reprezentant Siarki Tarnobrzeg) oraz na ilość powtórzeń (wygrana GieKSiarza) jak i drużynowa oraz indywidualna rywalizacja w popularnego „boksera”, którą również wygrywa GKS. W turnieju wzięło udział 13 drużyn, pierwszej miejsce zajęli nasi goście z Katowic – drużyna GieKSy pokonując w finale ROW Rybnik. Trzecie miejsce zajęła ekipa z osiedla Matejki, której reprezentant został również bramkarzem turnieju. Statuetkę najlepszego zawodnika turnieju zgarnął natomiast zawodnik zespołu Domu Dziecka. Wszystkim drużynom jak i osobom uczestniczącym w turnieju dziękujemy za obecność i świetną, sportową zabawę. Po zakończeniu turnieju tradycyjna impreza „integracyjna” z zaproszonymi gośćmi, która dla niektórych zakończyła się dopiero następnego dnia.

 

Relacja GKS-u Katowice:

Dziś byliśmy obecni w 65 osób na turnieju organizowanym przez Wisłokę w Dębicy.
wygrana w turnieju
najlepszy strzelec
najlepsza drużyna w boksera
najlepszy indywidualny bokser
2 miejsce na maxa w wyciskaniu
1 miejsce w wyciskaniu największej ilości powtórzeń
Podziękowania dla Wisłoki Dębica za zaproszenie oraz gościnę!
Relacja ROW-u Rybnik:
11 Grudnia korzystamy z zaproszenia naszych braci z Dębicy i bierzemy udział w charytatywnym turnieju kibiców „Gała CUP”. Tego dnia udało nam się zająć 2 miejsce w piłce, 2 miejsce bokser drużynowy, 2 miejsce bokser indywidualny i 3 miejsce w wyciskaniu. Nasz liczba tego dnia to 60 osób. Dziękujemy za świetną zabawę i jak zawsze konkretną gościnę.
Relacja Siarki Tarnobrzeg:
Na piłkarski turniej charytatywny organizowany przez naszych braci z Dębicy wybieramy się w 45 osób, oprócz nas udział biorą także ekipy: GKSu Katowice, ROW Rybnik, Górnik Zabrze i oczywiście drużyny Wisłoki. Turniej jak i cała otoczka z nim związana zorganizowana na najwyższym poziomie, wielkie dzięki za wszystko!