Turniej kibicowski Pogoni Szczecin 5 lipca 2019

W minioną sobotę odbył się turniej Portowców z okazji 71-lecia istnienia klubu, przez który przewinęło się około 300 osób. W zmaganiach piłkarskich uczestniczyło 15 zespołów z całego regionu w tym kibice Kotwicy Kołobrzeg. Najlepsi okazali się piłkarze z dzielnicy Śródmieście, którzy w finale pokonali zespół Żelechowo. Natomiast w zawodach w przeciąganiu liny bezapelacyjnie najlepsi okazali się zawodnicy z grupy LFS.

 

Stowarzyszenie Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy”:
W minioną sobotę, na obiektach MOSRiR-u odbył sie turniej kibicowski Pogoni Szczecin z okazji 71-lecia istnienia klubu. W zmaganiach piłkarskich uczestniczyło 15 zespołów z całego regionu w tym nasi bracia z Kotwicy Kołobrzeg. Najlepsi okazali sie piłkarze z dzielnicy Śródmiescie którzy w finale pokonali zespół Żelechowo

Natomiast w zawodach w przeciąganiu liny bezapelacyjnie najlepsi okazali się zawodniy z grupy LFS. W trakcie trwania imprezy przewinęło się około 300 kibiców, którzy w rozmowach już teraz mobilizują się na początek sezonu, który może być historyczny dla naszego klubu.

 

FC Wysoka Kamieńska ’08:
Na ostatnim turnieju meldujemy się w kilkanaście osób. W grupie śmierci zajmujemy wyjątkowo ostatnie miejsce nie strzelając nawet bramki.