VII Turniej Fyrtel Cup 22.06.2019

Za nami siódma edycja turnieju zorganizowanego przez Fyrtel Północ, który odbył się na bocznym boisku przy Bułgarskiej. W zawodach wzięły udział 23 drużyny, a przez cały dzień przewinęło się około 600 kiboli.

 

Fyrtel Północ:

W dniu 22 czerwca na stadionie przy Bułgarskiej odbył się 7 turniej organizowany przez Fyrtel Północ. Turniej był częścią naszych obchodów z okazji 5-lecia istnienia naszej grupy. Wzięły w nim udział 23 zespoły, które były podzielone na 6 grup, wygrał (znów) zespół EW, pokonując w finale Wolsztyn 3:0, w meczu o 3 miejsce zmierzyły się zespoły z Kołą oraz Leszna, który zakończył się wynikiem 0:2 dla Leszna.

[art5]

Przez cały turniej przewinęło się około 600 osób, podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli, aby turniej w ogóle się odbył, oraz tych, którzy przyjechali grać, do następnego! A oto pełen skład turnieju: Fyrtel, EW, LPU, LPH, Luboń, Jeżyce, Rataje, Swarzędz, Murowana&Owińska, TIFO, DWL, Legion Piła, Szwadron Gostyń, Leszno, Wolsztyn, Środa Wielkopolska, Sekcja Kaźmierz, Śrem, Krotoszyn, Koło, Nowy Tomyśl, Gniezno, Szamotuły.

[art5]

Swarzędzcy Kibole:
Dziś na Bułgarskiej mieliśmy przyjemność sprawdzenia swoich umiejętności piłkarskich w letnim turnieju Fyrtel Cup. Po fatalnych występach na poprzednich turniejach pełna mobilizacja w naszych szeregach i tym razem zbieramy nie złą ekipe złożoną z młodych jak i starszych członków grupy.
[art5]
Swoją grupę wygrywamy pokonując kolejną LPU (2:1), FC Środe Wlkp. (1:0) oraz remisując z Fyrtelem Północ (1:1). Do następnej rundy przystępujemy jednak bez paru zawodników. Na 3min przed końcem meczu jeszcze prowadzimy z Sekcją Jeżyce (2:1), ale parę głupich błędów w końcówce i ostatecznie Przegrywamy (2:4). Turniej wygrywa Ew, przed Wolsztynem i Lesznem. Dzięki wszystkim za grę i zaproszenie! Swarzędz i Środa Wlkp.
FC Szamotuły:
W dniu 22 czerwca bierzemy udział w turnieju organizowanym przez Fyrtel Północ, którzy świętują swoje 5-lecie, odbywał się on na bocznych boiskach przy Bułgarskiej. ZAJĘLIŚMY 3 MIEJSCE w grupie. W turnieju brały udział 23 zespoły, które były podzielone na 6 grup. Pierwszy mecz wygrywamy 2:1 z Owińska&Murowana, drugi przegrywamy 4:1 z EW i trzeci remisujemy z Tifo 0:0. Niestety bilans bramek zadecydował, że zakończyliśmy turniej na fazie grupowej. Turniej wygrywa nasz grupowy rywal EW, tuż za nimi uplasował się Wolsztyn, a na trzecim miejscu Leszno.
[art5]

Dziękujemy bardzo za zaproszenie i integracje! Życzymy kolejnych lat związanych z KOLEJORZEM! Liczy się zabawa! Auu!

 

Ratajscy Fanatycy:
W dniu wczorajszym zagraliśmy w turnieju zorganizowanym przez Fyrtel Północ. Impreza odbyła się na bocznym bosku przy Bułgarskiej, a udział w niej wzięły 23 Lechowe drużyny. Wygrało EW, drugie miejsce zajął Wolsztyn, a trzecie było Leszno. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie! Hej Lech!

[art5]

źródło: Fyrtel Północ, Swarzędzcy Kibole

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments