Torcida o obecności Nitrozyniaka na trybunach

W minioną niedzielę Górnik Zabrze podejmował na własnym stadionie drużynę Radomiaka Radom. Na trybunach pojawił się kontrowersyjny streamer Nitrozyniak, czym klub pochwalił się na mediach społecznościowych, jednak post został szybko usunięty. Zarząd Górnika przeprosił za pośrednictwem Twittera, a pod wpisem odkopany został filmik, na którym streamer obraża klub z Roosevelta.

 

Długo nie trzeba było czekać na reakcję kibiców Torcidy:

Na stronie głównej klubu (sic!) pojawił się post, że trybuny naszej świątyni odwiedził ktoś sławny…

Jakiś typ, co się nazywa jak ten rozpoznawalny (dla nas bardziej niż on) rozpuszczalnik. My jako kibice Górnika chcielibyśmy się odciąć od chwalenia się obecnością tego pajaca na stadionie, który czerpie korzyści z robienia gówna w internecie. Uważamy, że nie było to wydarzenie godne dodatkowego rozgłosu. Ze swojej strony raczej wolelibyśmy to ukryć niż chwalić się, że tacy patoyoutuberzy niestety też bywają na naszym stadionie, na co niestety wpływu nie mamy.

Ze swojej strony radzimy PROFESJONALISTOM (bo przecież dobrze robią chłopaki) zatrudnionym w naszym klubie, solidnie palnąć się w te głupie łby i zastanowić się, czy tak wielki klub jak Górnik Zabrze potrzebuje do promocji tak maleńkich ludzi jak ten „ktoś”. Ile jeszcze robienia z nas pośmiewiska?

CZAS NA ZMIANĘ WŁAŚCICIELA !

 

Górnik Zabrze – Radomiak Radom 23.07.2023
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Artykuł dotyczy ekip