Zapowiedź 61 numeru TMK+ 25 września 2018

Tuż po weekendzie do salonów prasowych trafi jesienne wydanie kwartalnika „To My Kibice Plus”. Obszerne autorskie reportaże pełne unikatowych fotek, trzy wywiady i inne artykuły – wszystko to wypełnia łamy 61. numeru magazynu. Oto pełna zapowiedź:

Trzon tego numeru Plusa tworzą nasze obszerne, autorskie reportaże z następujących meczów:
Celik Zenica – Zeljeznicar Sarajevo
FK Sarajevo – Atalanta Bergamo (Liga Europy)
FC Nitra – Spartak Trnawa (ciekawa awantura na trybunach)
Olimpija Ljubljana – NK Maribor
HNK Rijeka – NK Maribor (mecz towarzyski na Kantridzie!)
Dynamo Brześć – Apollon Limassol (Liga Europy)
Rapid Wiedeń vs. Slovan Bratysława (ciekawy dwumecz Ligi Europy)

 

„Słowenia i jej scena kibicowska” to artykuł, przybliżający w skrócie profil kilkunastu aktywnie działających w tym kraju ekip. Uzupełnieniem tej prezentacji jest wywiad z niewielką, ale ciekawą i prężnie działającą grupą z niższych słoweńskich lig – Crazy Boys Zagorje.

Kolejne wywiady w tym numerze Plusa, to Curva Nord Bergamo/Atalanta Bergamo (jedna z najciekawszych i najagresywniejszych ekip we Włoszech) oraz Ballistet/Skhendija Tetovo (największa ekipa albańska w Macedonii).

„Czechy pod lupą TMK” powracają! Ta rubryka ucieszy z pewnością wszystkich interesujących się tym, co dzieje się za południową granicą, jak również naszych licznych czytelników z samych Czech.

Dopełnieniem numeru są klimatyczne archiwalne fotki, pogrupowane w trzy galerie – Balkan Old school, Italia Old School i Espana 90`s.

68 stron pełnych relacji, wywiadów i fotek, w cenie 8,50 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa)!