Stal Mielec – Stal Stalowa Wola 23.03.2014

Za nami Derby Podkarpacia na których oprócz kibiców grających drużyn zjawili się m.in. kibice Czarnych Jasło, Korony Kielce i Polonii Przemyśl.

Gospodarze przygotowali oprawę składającą się z sektorówki – herbu Stali Mielec, a na płocie zawisł transparent: „Historia pokazała, że tylko jedna Stal królewską została”. Po chwili w miejscu sektorówki pojawiły się świece dymne w barwach klubu z Mielca.

Goście dostali 400 biletów, choć chętnych było o wiele więcej. Wspierani przez kiboli Polonii Przemyśl wykorzystali pełną pulę biletów.
Goście przygotowali flagowisko składające się z zielonych i czarnych flag na kijach.

Po meczu nie obyło się bez zatrzymań. Na placu Armii Krajowej doszło do wymiany poglądów z policjantami, w których poleciały butelki i kostka brukowa. Policja użyła miotaczy pieprzu i broni gładkolufowej.

W związku z tymi zdarzeniami policjanci zatrzymali 12 osób, które odpowiedzą między innymi za udział w nielegalnym zbiegowisku oraz naruszenie nietykalności funkcjonariusza publicznego, jak też za zakłócanie porządku publicznego, i zakrywanie twarzy w trakcie imprezy masowej.

Stal Mielec:

oprawa:

doping:

Stal Stalowa Wola:

Przyjazd kibiców Polonii Przemyśl:

zdjęcia: FKS Stal Mielec – facebook |
fotovideo.eev.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments