Śląsk wrócił ze zdobyczami do Polski

Krótka historia skrojonej flagi:

Flaga ta była ważną flagą w latach 1993 – 1994, ale nigdy nie była główną flagą NK Celje. Płótno nie było też żadną oficjalną flagą w ostatnich 20 latach, ale to ogromny ból dla fanów NK Celje, bowiem jest to kawałek ich historii, a strata jest wielką hańbą.

W latach 2007-2008 właściciel flagi robił wiele głupich rzeczy, przez co został pobity i pogoniony z grupy. Dzisiaj ma 42 lata, zaryzykował i przyszedł sam na mecz. Stracił ją, wku*wiony wrócił do domu, wziął nóż i pociął opony w około 20 polskich samochodach w ramach zemsty. Członkowie grupy są oburzeni działaniem 42-latka, bowiem takie działanie (niszczenie samochodów) jest sprzeczne z kulturą kibicowania. Kibice NK Celje chcieliby przeprosić za zachowanie i obiecują, że do 9 lipca znajdą tego frajera i połamią mu kości.

 

Wczoraj przed meczem w okolicach jednego z lokalnych barów w Celje skrojono flagę gospodarzy, która jest flagą miasta Celje. Był to nie lada wyczyn, ponieważ na samym meczu pojawiła się tylko jedna flaga gospodarzy. Flaga została zdobyta przez Bandę Milicz wspomaganą przez jedną osobę z Legionu Zgorzelec.


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments