SKGA o ruchu ultras na Arce

O tym, że grupa Ultras Arka’09 zakończyła swoją działalność informowaliśmy już jakiś czas temu. Dzisiaj Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki w krótkim wpisie poinformowało o przyszłości ruchu ultras na Arce.

 

SKGA – Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki:
Arkowcy!

Jak już wiecie, grupa Ultras Arka ‘09 zakończyła swoją działalność. Jednakże brak grupy Ultras nie oznacza zaprzestania prezentowania opraw i prowadzenia dopingu na meczach Arki. Bezapelacyjnie, nadal są w naszym środowisku liczni fanatycy, którzy dbać będą o atmosferę panującą na naszym stadionie oraz na wyjazdach, do samego końca.

Ultrasi pozostawili znaczne ilości materiałów, zakupionych za środki ze zbiórek prowadzonych na trybunach i zapewniamy, że zostaną one w przyszłości wykorzystane.

Od najbliższego meczu zbiórki do puszek prowadzić i nadzorować będzie Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki. Odbywać się będą one w ramach zgłoszonej całorocznej zbiórki publicznej i ich wyniki zostaną ogłaszane po każdym meczu, a rozliczenie zebranych środków publikować będziemy na zakończenie sezonu.

[art5]

 

Dlatego liczymy na wsparcie każdego z Was, Kibiców, którzy macie Arkę w sercach, abyśmy się rozwijali i godnie reprezentowali MZKS i Żółto-Niebieskie barwy. Na jutrzejszym meczu z Legią wspólnie zadbajmy o gorącą atmosferę na trybunach i fanatyczny doping przez całe spotkanie. Tylko Arka Gdynia!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments