Stal Pleszew – Ostrovia Ostrów 11.06.2022 12 czerwca 2022

Na przedostatnim wyjeździe w bieżącym sezonie wielkopolskiej V ligi (grupa III) fanatycy Ostrovii Ostrów udali się transportem kołowym do Pleszewa w sile 93 osób. Goście na mecz dotarli lekko spóźnieni przez zamieszanie na przedmeczowej zbiórce ze smutnymi panami. Podczas spotkania ultrasi Ostrovii zaprezentowali dwie prezentację okraszone solidną porcją pirotechniki.

Pierwsza choreografia składała się z dwuczęściowego transparentu „Bezapelacyjnie, do samego końca”, sektorówki oraz rac. Ostatni tego dnia akcent ultras miał oldschoolowy klimat. Na płocie pojawił się transparent „Stara szkoła – młoda krew”, biało-czerwone baloniki, konfetti, całość dopełniły ognie wrocławskie.

 

Relacja Ostrovii Ostrów:

W Pleszewie obecni jesteśmy w 93 osoby z 3 flagami (Ostrovska Starszyzna, UO’16, On Tour). Podróżujemy 2 autokarami, a przez zamieszanie na przedmeczowej zbiórce z tymi co zawsze na mecz docieramy lekko spóźnieni. W trakcie meczu prezentujemy 2 oprawy okraszone grubą ilością piro, wszystko przy fanatycznej zabawie na sektorze wychodzi przekozacko. Na boisku piłkarze wywożą tylko remis.

AVE OVIA
ZIWPJB