Kolejne spotkanie w Chorzowie 20 kwietnia 2020

Kibice GieKSy i Ruchu korzystają z możliwości uprawiania sportów, jak poinformowali sami zainteresowani, dzisiaj w Chorzowie doszło do kolejnego spotkania GieKSiarzy i Niebieskich, składy liczyły po około 15 osób.

 

GieKSa:
Dziś dochodzi do kolejnego spotkania w Chorzowie nieprzypadkowymi składami po +/- 15 osób. Po dobrej walce, ruch się wycofuje dostając po głowach, po czym nagle stwierdzają, że jest przypał i że koniec starcia. Satysfakcja jest większa z racji, że zabawa miała miejsce na ich terenach w tak ważnym dla nich dniu. GKS!

Ultras Niebiescy:
Nie wrzucaliśmy w ostatnich dniach nic do internetu, bo leżeliście skuci na ziemi i nie chcieliśmy Wam robić lipy. U Was jak widać jest inaczej i godzinę po jakiejkolwiek akcji dajecie relację do neta. Do starcia dziś faktycznie dochodzi. Liczby? Ok, niech wam będzie. Nie dyskutujemy, bo byliśmy na naszym terenie i nie mają one znaczenia. Po chwili równej walki z uwagi na miejsce, w którym odbywała umawiamy się na telefon i starcie. Dzwonimy i w odpowiedzi słyszymy, że nic z tego bo macie przypał z psami. Po chuj wrzucacie to do sieci? Czemu nie wrzuciliście relacji z waszej piątkowej wizyty na Cwajce jak w 30 osób nie podjeliście rękawicy z 10 chłopakami od nas i odjechaliście taranując się wzajemnie? Czy cała Polska ma zobaczyć film jak wasi czołowi chuligani wypierdalali obsrani do Zabrza i nie chcieli się zatrzymać? Czy może film z pościgu za waszym guru na Załęże? Czy napinaliśmy się wtedy jak wy dzisiaj? Po raz kolejny odpierdalacie lipę prężąc się przed monitorem i niejako zmuszając nas do prostowania. Dramat.
Do następnego

 

Odpowiedź GieKSy:

Nie jesteśmy zwolennikami internetowych wojen lecz obok takich kłamstw nie można przejść obojętnie.
Po pierwsze. Jak można uciekać w 30 osób przed 10 osobami? NIC TAKIEGO NIE MIAŁO MIEJSCA. Chyba ze byliście w radiowozach. Gdyby taka sytuacja miała miejsce od razu walilibyscie konia lecz napisaliście to kłamstwo dopiero teraz by odwrócić uwagę od tego jak przebiegają wasze urodziny. A tekst o tym ze nie pisaliście tego aby nie robić nam przypału jest poprostu chwytliwym kłamstwem na które nikt w Polsce się już nie łapie.
Po drugie. Trzy dni temu na Chorzowie wjeżdżają w nas psy i zatrzymują jedno auto a reszta się rozjeżdża. Siadacie w 3 auta na jedno które ucieka lecz odpuszczacie. Gdy psy puszczają zatrzymane auto również siadacie na nie w 3 te same auta i zapuszczacie się za nim az do Katowic gdzie czeka na Was komitet powitalny w podobnej liczbie. Nie podejmujecie rękawicy i uciekacie na największym skrzyżowaniu w Katowicach na czerwonym świetle. Wiadomo ze łatwiej jest gonić w 3 auta jedno. Lecz dlaczego nie podjęliście rękawicy w podobnych liczbach i dlaczego o tym fakcie nie napisaliście?
Po trzecie. W urodzinowym starciu cofacie się, bójka jest ewidentnie na nasza korzyść. Dlaczego piszecie ze walka była równa? Czy tak trudno się przyznać, ze w dniu waszych 100 urodzin musicie uznać nasza wyższość w waszym mieście i przerywać walkę bo nagle jest przypal ?
Bilans urodzin jest taki, ze raz przy malowaniu palicie wroty i zostawiacie auto ze sprejami. Dzien później gonicie nasze auta 3 na 1 lecz zaraz z myśliwego zamieniacie się w zwierzynę i uciekacie. Oraz dwa razy dostajecie po głowach w bezpośrednich starciach. Z czego jedno uważacie za remis :)
Jest to nasza ostatnia odpowiedz. Pozdro dla normalnych ekip, które zdążyły już poznać ze ruch to ekipa propagandy i nie dają się już na to nabrać. INTERNET SWOJE-ULICA SWOJE
Ps. Lepiej chwalić się na internecie, niż u prokuratora ;)

GKS Katowice!