Elana trafiona na powrocie z Kołobrzegu 17 sierpnia 2020

Na sobotę w Kołobrzegu zaplanowano mecz, podczas którego miejscowa Kotwica podejmowała na własnym stadionie drużynę Elany Toruń. Pomimo zakazów wyjazdowych, jakie panują aktualnie w naszym kraju, dzięki uprzejmości gospodarzy na stadionie mogli pojawić się przyjezdni z Torunia. Na mecz dotarła grupa kilkudziesięciu osób z Elany, a na płocie pojawiły się trzy flagi.

 

Kotwica Kołobrzeg – Elana Toruń 15.08.2020

 

Na powrocie grupę wyjazdową Elany trafili Chuligani Wolnego Miasta (ekipa Lechii Gdańsk). Na tą chwilę sami zainteresowani nie chcą podawać więcej szczegółów, przypominamy, że 20 czerwca przed galą sportów walk – Krwawy Sport, doszło już do starcia obydwu ekip.

 

 

Wyjazdowa relacja Elanowców:

Pierwszy wyjazd 3 ligi wypada nam na Kotwice Kołobrzeg. Korzystając z uprzejmości gospodarzy (mając zapewnienie iż będą dla nas bilety) postanawiamy wyruszyć na ten mecz. Zważywszy na okres wakacyjny, nie organizujemy oficjalnego wyjazdu a na miejsce docelowe docieramy każdy na własną rękę (część będąc już w Kołobrzegu co najmniej dzień wcześniej). Spotykamy się pod stadionem Kotwy, tam odbieramy bilety i wchodzimy na stadion. Tego dnia na meczu jest nas ok. 50 fanatyków. Na płocie wywieszamy dwie flagi klubowe – Grubasy i Śp. Mucha oraz jedną małą „Good Night – Left Side” . Dopingujemy przez większą część spotkania. Gospodarze również formują młyn lecz opiszą się SAMI. Piłkarze na początek remisują 1:1, co na ciężkim terenie w Kołobrzegu nie jest złym wynikiem.

Na koniec WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA KOTWICY ZA OGARNIĘCIE WEJŚCIA, POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH OBECNYCH I DO NASTĘPNEGO!