Pogoń Siedlce – Polonia Warszawa 23.07.2022

W ubiegłą sobotę Polonia Warszawa zmierzyła się w Siedlcach z miejscową Pogonią. W 37. minucie spotkania kibice „Czarnych Koszul” podbiegli w kierunku sektora gospodarzy. Sędzia prowadzący to starcie nakazał natychmiastowo zejść piłkarzom obu drużyn do szatni. Przerwa trwała blisko pół godziny.

15 kibiców Polonii Warszawa usłyszało zarzuty udziału w bójce (art 158kk). Dwaj kibice Pogoni Siedlce również zostali zatrzymani, ale zwolniono ich bez zarzutów.

 

Relacja Polonii Warszawa:

Na wyjeździe meldujemy się w 70 osób – tyle dostaliśmy biletów. Gdy wszyscy wyjazdowicze weszli na teren obiektu, kilkadziesiąt osób rusza wzdłuż płotu okalającego murawę w kierunku gospodarzy. W młynie obecnych ponad 150 osób z różnych FC legii. Po dobiegnięciu pod ich sektor dochodzi do kilkuminutowego starcia. Mimo dużo większej przewagi i sprzętu ze strony legijnych FC, dwa razy zostają zepchnięci pod swój sektor.

Niestety kilkanaście osób od nas zostaje zawiniętych na dołek. Wszyscy odmówili składania zeznań i zostali wypuszczeni do domu po 48 godzinach. Tego samego nie można napisać o legionistach, którzy złożyli obszerne wyjaśnienia i zostali puszczeni do domu.

Fot. kspolonia.pl

 

wideo:

 

Relacja Pogoni Siedlce:

W sobotę 23.07.2022 rozgrywamy mecz z Polonią Warszawa. Podczas pierwszej połowy dochodzi do starcia – Polonii udaje się przedostać w okolice naszego sektora po drodze zabierają ze sobą kamienie, palki i itp. Wymiana uprzejmości trwa kilka minut. Paru kibiców gości zalicza KO co widać na załączonych zdjęciach. Tyle od nas, kto był widział jak było i kto używał sprzętu.

guest

52 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments