Pogoń Siedlce – Motor Lublin 04.04.2014

W miniony czwartek kibice Motoru zaliczyli nie dojazd z powodu działań policji, poniżej wklejamy relację kibiców Motoru:

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/2793603e72_00.JPG[/img]

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/b67f52a13d_0.JPG[/img]

„Wyjazd na mecz Pogoń Siedlce – Motor Lublin wypadł nam w czwartek więc już wcześniej trzeba było sobie załatwić wolne od pracy, szkoły, czy też innych obowiązków. Ostatecznie wyruszyliśmy w kierunku Siedlec w 165 osób trzema autokarami i kilkoma furami (w tym jedno Chełmianki). Już na zbiórce było widać, że psiarnia tego dnia będzie chciała odegrać pierwsze skrzypce.. Kilka godzin później te przypuszczenia znalazły swoje uzasadnienie.

W efekcie udało nam się dojechać jedynie pod same Siedlce, a zabrakło nam do celu 13 kilometrów. Kiedy sędzia rozpoczynał spotkanie, my w tym czasie użeraliśmy się z psami w samym centrum lasu. Należy wspomnieć, że jedna z naszych z Wyjazdowiczek została uderzona przez pracownika MO, a niektórzy z chłopaków załapali się na darmową inhalację gazową. Podczas trwania „czynności milicyjnych” ok. 50 osobom udało się urwać z kordonu i te postanowiły dalszą drogę pokonać z buta. Szybko jednak psy zorientowały się i pielgrzymka została zdelegalizowana. W tym samym czasie rozpoczynała się już druga połowa meczu. Gdy pozostałe dwa autokary dołączyły do 50 uciekinierów uznaliśmy, że na mecz i tak już nie zdążymy, więc postanowiliśmy wracać. Do samego Łukowa eskortowało nas ok. 20 kabaryn z woj. mazowieckiego. Należą się podziękowania za obecność dla naszych zgód w tym dla 3 osób z Wrocławia, które były pod sektorem gości.”

Motor Lublin:
[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/12113e1e64_1.JPG[/img]

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/21b51e69ba_2.JPG[/img]

Pogoń Siedlce:
[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/8bdb354d7c_4.JPG[/img]

A.C.A.B!

relacja i zdjęcia: MotorLublin.com | Pogoń Siedlce – facebook

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments