Oświadczenie Polonii Warszawa

Wczoraj wieczorem Arkowcy poinformowali, że nie pojawią się na wyjazdowym spotkaniu z Polonią Warszawa (informowaliśmy o tym TUTAJ). Dzisiaj kibice Czarnych Koszul wydali obszerne oświadczenie odnoszące się do obecnej sytuacji w kibicowskiej Polsce.

 

Ultras Enigma:

DOKĄD ZMIERZASZ KIBICOWSKA POLSKO?

Na wstępie zaznaczymy, że nigdy nie popieraliśmy i nie będziemy popierać używania jakiegokolwiek sprzętu. Każdy z nas ma swoje życie, rodziny i chce po meczu wrócić do domu. Od września po wydarzeniach pod Tarnowem w kibicowskiej Polsce zaczął sie bojkot Wisły Kraków. My podjęliśmy decyzję, że mimo wszystko pojedziemy do Krakowa na MECZ SWOJEJ DRUŻYNY. Nie dlatego, że popieramy sprzęt, ale dlatego, że sam bojkot (na którego górze stoją duże ekipy) nie jest konsekwentny.

Dlaczego bojkotowana jest Wisła, a np. jej zgodowicze/układowicze i wszystkie powiązane ekipy już nie? Dlaczego, żeby wyczyścić klimat sprzętowy nie są bojkotowane ekipy, które używają sprzętu? Zaczęło się wybieranie gdzie pojadę, a gdzie nie pojadę, kogo wpuszczę, a kogo nie.

Odpowiedź na pierwsze pytanie jest prosta; łatwiej jest zbojkotować małą ekipę i do niej nie jechać, bo pojechali sobie do Krakowa, niż nie jechać w kilka tysięcy na zgodowiczów Wisły. Łatwiej jest nie wpuścić Polonii, niż nie wpuścić zgodowiczów Wisły, którzy na trybuny gospodarzy przyciągną dodatkowych kibiców.

W grudniu nie przyjechała do nas Stal Rzeszów. Stal Rzeszów, która ma układ z Polonią Przemyśl, która ma z kolei zgodę z Wisłą… Stal do zgód swojego ukladowicza się nie miesza, ale już na to gdzie MY mamy jeździć, a gdzie nie już tak… HIPOKRYZJA

W ostatnich dniach wyciekło zdjecie z Wakacji, gdzie Ekipa Lecha Poznań spędza wakacje z osobą pogonioną z Cracovii za konfidenctwo… Czy Arka Gdynia, która jest tak konsekwentna, jeśli chodzi bojktowanie nas zerwie kontakty z Lechem za trzymanie z konfidentem, czy tego w kodeksie KIBICOWSKIM już nie ma?

To wszystko schodzi do granic absurdu, a to dopiero początek roku….

guest

8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
RS6
RS6
4 miesięcy temu

KANALARZE !!! NIE MA polonii, W WARSZAWIE NIE MA polonii !!!

Julia
Julia
5 miesięcy temu

Arka i Polonia muszą się wspierać!!!

tifo
tifo
5 miesięcy temu

KSP, jest dokładnie tak jak opisaliście, hipokryzja gangusów i tyle.

AJ 1906%
AJ 1906%
5 miesięcy temu

7egionistki poszukajcie szrszego info na stronach Pudelka bo tam lubicie zaglądac….Kolo pojechal na wycieczke ot tak skroic flagi ,mialo byc latwo i przyjemnie a wyszlo jak wyszlo 🙂

BOLO
BOLO
5 miesięcy temu

Taki elaborat spłodziliście,który jest jak masło maślane.Jeżeli prawie cała POLSKA robi protest to jest coś na rzeczy…..ale lewacka Polonia musi inaczej bo widzimy w parlamencie wypowiedzi tych”młodych” działaczek-lewaczek

SpodZegara
SpodZegara
5 miesięcy temu

Już w pierwszym zdaniu nałgały te widzewiaczki z ksp/K6.

fatomas
fatomas
5 miesięcy temu

nie ekipa a jeden z ekipy konkretnie który już dostał eksmisję

Daniel
Daniel
5 miesięcy temu

„Ekipa Lecha Poznań spędza wakacje z osobą pogonioną z Cracovii za konfidenctwo…”

Jest gdzieś wieksze info o tym?

Artykuł dotyczy ekip