O nas

Ekipą tworzącą serwis stadionowioprawcy.net są to kibice z różnych polskich klubów piłkarskich, żużlowych oraz jednostki spoza granic naszego państwa. Za oficjalną datę powstania serwisu uznajemy 1 maja 2012 roku. Od tego czasu przez serwis przewinęło się mnóstwo kibiców, którzy sporo czasu wkładali w rozwój Stadionowych Oprawców, za co serdecznie dziękujemy.

 

Kilka słów o nas samych:
W naszych szeregach brakuje „zawodowego dziennikarza”, każdy z nas jest zwykłym kibicem, który tak jak Wy jeździ za swoją ukochaną drużyną. Wszystkie treści pojawiające się na łamach naszego serwisu oraz portali społecznościowych publikowane są w warunkach domowych. Nie ograniczamy się wzajemnie, tworząc serwis w przerwie od codziennych obowiązków.

 

FOTOREPORTERZY
Przez długi okres byliśmy traktowani z dystansem, wszystko przez to, że byliśmy anonimowi. W 2015 roku zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie rekrutacji na fotoreporterów. Oprócz standardowych wymogów każda osoba chcąca robić zdjęcia musiała być czynnym kibicem swojej drużyny. Chętnych nie brakowało, a co za tym idzie, do dzisiaj wydaliśmy około 70 legitymacji prasowych, które umożliwiły ubieganie się o akredytację na robienie zdjęć z perspektywy murawy. Cieszy również to, że fotoreporterzy nie ograniczają się tylko do robienia zdjęć, ale również wyrażając spore chęci do współtworzenia serwisu.

Kolejnym krokiem było wydanie kamizelek foto ze specjalnym oznaczeniem serwisu. Każdy fotograf posiada własną kamizelkę, jednak ze względu na przepisy panujące w danej lidze, kamizelki zazwyczaj zakładane są na meczach w niższych poziomach rozgrywkowych.

Jeżeli interesuje Was to, kim są i gdzie pstrykają nasi fotoreporterzy, to zapraszamy do odwiedzenia galerii, w której znajdują się informacje o obszarze działania, czy kontakcie z danym fotoreporterem. Uprzednio sprawdzając obszar działania fotografa możecie kontaktować się przez e-mail w celu powiadomienia o atrakcyjnym kibicowsko meczu. Na prośbę ekipy, zdjęcia z takiego spotkania mogą być udostępniane na własne strony internetowe.

 

SPOŁECZNOŚĆ STADIONOWYCH OPRAWCÓW
Przez lata działania serwisu udało nam się zdobyć ogromną rzeszę odbiorców, co doskonale obrazuje licznik polubień na naszym Fan Page (na ten moment ponad 290 000 osób). Warto również wspomnieć o tym, że przez 'zakaz pedałowania’ usunięto nam pierwszy Facebookowy profil liczący ponad 60 tysięcy polubień. Jak sami wiecie, struktury kibicowskie są bardzo dobrze zorganizowane, dlatego też po dwóch dniach zdołaliśmy odbudować stronę, a licznik na niej wskazywał 20 tysięcy.

Dziękujemy wszystkim znajomym kibicom z całej Polski oraz tym, z którymi utrzymujemy kontakt poprzez e-mail, telefon, czy po prostu przez Facebooka.

 

Do zobaczenia na szlaku!
Ekipa SO