Terminarz III ligi, gr. II 2020/2021 27 lipca 2020

Pomorski ZPN ogłosił terminarz III ligi, grupy II na sezon 2020/2021. Pierwsza runda rozpocznie się 1-2 sierpnia i potrwa do 27-28 marca. Po rozegraniu pierwszej rundy drużyny zostaną podzielone na grupę mistrzowską (osiem zespołów, mecz i rewanż) i spadkową (pozostałe drużyny, jeden mecz).

 

Kolejka 1 – 1-2 sierpnia

GKS Przodkowo – Bałtyk Koszalin
Unia Swarzędz – Chemik Police
Gwardia Koszalin – Radunia Stężyca
Świt Skolwin (Szczecin) – Górnik Konin
Gryf Wejherowo – Elana Toruń – w innym terminie
KP Starogard Gdański – Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg – Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec – Pogoń II Szczecin
Flota Świnoujście – Unia Janikowo
Polonia Środa Wielkopolska – Sokół Kleczew
Pomorzanin Toruń – Bałtyk Gdynia

 

Kolejka 2 – 8-9 sierpnia

Bałtyk Koszalin – Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew – Pomorzanin Toruń
Unia Janikowo – Polonia Środa Wielkopolska
Mieszko Gniezno – Nielba Wągrowiec
Jarota Jarocin – Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń – KP Starogard Gdański
Górnik Konin – Gryf Wejherowo
Radunia Stężyca – Świt Skolwin (Szczecin)
Chemik Police – Gwardia Koszalin
GKS Przodkowo – Unia Swarzędz
Flota Świnoujście – Pogoń II Szczecin

 

Kolejka 3 – 15-16 sierpnia

Unia Swarzędz – Bałtyk Koszalin
Gwardia Koszalin – GKS Przodkowo
Świt Skolwin (Szczecin) – Chemik Police
Gryf Wejherowo – Radunia Stężyca
KP Starogard Gdański – Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg – Elana Toruń
Nielba Wągrowiec – Jarota Jarocin
Flota Świnoujście – Mieszko Gniezno
Polonia Środa Wielkopolska – Pogoń II Szczecin
Pomorzanin Toruń – Unia Janikowo
Bałtyk Gdynia – Sokół Kleczew

Kolejka 4 – 22-23 sierpnia

Bałtyk Koszalin – Sokół Kleczew
Unia Janikowo – Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin – Pomorzanin Toruń
Mieszko Gniezno – Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin – Flota Świnoujście
Elana Toruń – Nielba Wągrowiec
Górnik Konin – Kotwica Kołobrzeg
Radunia Stężyca – KP Starogard Gdański
Chemik Police – Gryf Wejherowo
GKS Przodkowo – Świt Skolwin (Szczecin)
Unia Swarzędz – Gwardia Koszalin

 

Kolejka 5 – 29-30 sierpnia

Gwardia Koszalin – Bałtyk Koszalin
Świt Skolwin (Szczecin) – Unia Swarzędz
Gryf Wejherowo – GKS Przodkowo
KP Starogard Gdański – Chemik Police
Kotwica Kołobrzeg – Radunia Stężyca
Nielba Wągrowiec – Górnik Konin
Flota Świnoujście – Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska – Jarota Jarocin
Pomorzanin Toruń – Mieszko Gniezno
Bałtyk Gdynia – Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew – Unia Janikowo

 

Kolejka 6 – 5-6 września

Bałtyk Koszalin – Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin – Sokół Kleczew
Mieszko Gniezno – Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin – Pomorzanin Toruń
Elana Toruń – Polonia Środa Wielkopolska
Górnik Konin – Flota Świnoujście
Radunia Stężyca – Nielba Wągrowiec
Chemik Police – Kotwica Kołobrzeg
GKS Przodkowo – KP Starogard Gdański
Unia Swarzędz – Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin – Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 7 – 12-13 września

Świt Skolwin (Szczecin) – Bałtyk Koszalin
Gryf Wejherowo – Gwardia Koszalin
KP Starogard Gdański – Unia Swarzędz
Kotwica Kołobrzeg – GKS Przodkowo
Nielba Wągrowiec – Chemik Police
Flota Świnoujście – Radunia Stężyca
Polonia Środa Wielkopolska – Górnik Konin
Pomorzanin Toruń – Elana Toruń
Bałtyk Gdynia – Jarota Jarocin
Sokół Kleczew – Mieszko Gniezno
Unia Janikowo – Pogoń II Szczecin

 

Kolejka 8 – 19-20 września

Bałtyk Koszalin – Pogoń II Szczecin
Mieszko Gniezno – Unia Janikowo
Jarota Jarocin – Sokół Kleczew
Elana Toruń – Bałtyk Gdynia
Górnik Konin – Pomorzanin Toruń
Radunia Stężyca – Polonia Środa Wielkopolska
Chemik Police – Flota Świnoujście
GKS Przodkowo – Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz – Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin – KP Starogard Gdański
Świt Skolwin (Szczecin) – Gryf Wejherowo

 

Kolejka 9 – 26-27 września

Gryf Wejherowo – Bałtyk Koszalin
KP Starogard Gdański – Świt Skolwin (Szczecin)
Kotwica Kołobrzeg – Gwardia Koszalin
Nielba Wągrowiec – Unia Swarzędz
Flota Świnoujście – GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska – Chemik Police
Pomorzanin Toruń – Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia – Górnik Konin
Sokół Kleczew – Elana Toruń
Unia Janikowo – Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin – Mieszko Gniezno

 

Kolejka 10 – 3-4 października

Bałtyk Koszalin – Mieszko Gniezno
Jarota Jarocin – Pogoń II Szczecin
Elana Toruń – Unia Janikowo
Górnik Konin – Sokół Kleczew
Radunia Stężyca – Bałtyk Gdynia
Chemik Police – Pomorzanin Toruń
GKS Przodkowo – Polonia Środa Wielkopolska
Unia Swarzędz – Flota Świnoujście
Gwardia Koszalin – Nielba Wągrowiec
Świt Skolwin (Szczecin) – Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo – KP Starogard Gdański

 

Kolejka 11 – 10-11 października

KP Starogard Gdański – Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg – Gryf Wejherowo
Nielba Wągrowiec – Świt Skolwin (Szczecin)
Flota Świnoujście – Gwardia Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska – Unia Swarzędz
Pomorzanin Toruń – GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia – Chemik Police
Sokół Kleczew – Radunia Stężyca
Unia Janikowo – Górnik Konin
Pogoń II Szczecin – Elana Toruń
Mieszko Gniezno – Jarota Jarocin

Kolejka 12 – 17-18 października

Bałtyk Koszalin – Jarota Jarocin
Elana Toruń – Mieszko Gniezno
Górnik Konin – Pogoń II Szczecin
Radunia Stężyca – Unia Janikowo
Chemik Police – Sokół Kleczew
GKS Przodkowo – Bałtyk Gdynia
Unia Swarzędz – Pomorzanin Toruń
Gwardia Koszalin – Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin (Szczecin) – Flota Świnoujście
Gryf Wejherowo – Nielba Wągrowiec
KP Starogard Gdański – Kotwica Kołobrzeg

 

Kolejka 13 – 24-25 października

Kotwica Kołobrzeg – Bałtyk Koszalin
Nielba Wągrowiec – KP Starogard Gdański
Flota Świnoujście – Gryf Wejherowo
Polonia Środa Wielkopolska – Świt Skolwin (Szczecin)
Pomorzanin Toruń – Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia – Unia Swarzędz
Sokół Kleczew – GKS Przodkowo
Unia Janikowo – Chemik Police
Pogoń II Szczecin – Radunia Stężyca
Mieszko Gniezno – Górnik Konin
Jarota Jarocin – Elana Toruń

 

Kolejka 14 – 31 października

Bałtyk Koszalin – Elana Toruń
Górnik Konin – Jarota Jarocin
Radunia Stężyca – Mieszko Gniezno
Chemik Police – Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo – Unia Janikowo
Unia Swarzędz – Sokół Kleczew
Gwardia Koszalin – Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin (Szczecin) – Pomorzanin Toruń
Gryf Wejherowo – Polonia Środa Wielkopolska
KP Starogard Gdański – Flota Świnoujście
Kotwica Kołobrzeg – Nielba Wągrowiec

 

Kolejka 15 – 7-8 listopada

Nielba Wągrowiec – Bałtyk Koszalin
Flota Świnoujście – Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska – KP Starogard Gdański
Pomorzanin Toruń – Gryf Wejherowo
Bałtyk Gdynia – Świt Skolwin (Szczecin)
Sokół Kleczew – Gwardia Koszalin
Unia Janikowo – Unia Swarzędz
Pogoń II Szczecin – GKS Przodkowo
Mieszko Gniezno – Chemik Police
Jarota Jarocin – Radunia Stężyca
Elana Toruń – Górnik Konin

 

Kolejka 16 – 11 listopada

Bałtyk Koszalin – Górnik Konin
Radunia Stężyca – Elana Toruń
Chemik Police – Jarota Jarocin
GKS Przodkowo – Mieszko Gniezno
Unia Swarzędz – Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin – Unia Janikowo
Świt Skolwin (Szczecin) – Sokół Kleczew
Gryf Wejherowo – Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański – Pomorzanin Toruń
Kotwica Kołobrzeg – Polonia Środa Wielkopolska
Nielba Wągrowiec – Flota Świnoujście

 

Kolejka 17 – 14-15 listopada

Flota Świnoujście – Bałtyk Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska – Nielba Wągrowiec
Pomorzanin Toruń – Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia – KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew – Gryf Wejherowo
Unia Janikowo – Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń II Szczecin – Gwardia Koszalin
Mieszko Gniezno – Unia Swarzędz
Jarota Jarocin – GKS Przodkowo
Elana Toruń – Chemik Police
Górnik Konin – Radunia Stężyca

Kolejka 18 – 6-7 marca

Bałtyk Koszalin – Radunia Stężyca
Chemik Police – Górnik Konin
GKS Przodkowo – Elana Toruń
Unia Swarzędz – Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin – Mieszko Gniezno
Świt Skolwin (Szczecin) – Pogoń II Szczecin
Gryf Wejherowo – Unia Janikowo
KP Starogard Gdański – Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg – Bałtyk Gdynia
Nielba Wągrowiec – Pomorzanin Toruń
Flota Świnoujście – Polonia Środa Wielkopolska

 

Kolejka 19 – 13-14 marca

Polonia Środa Wielkopolska – Bałtyk Koszalin
Pomorzanin Toruń – Flota Świnoujście
Bałtyk Gdynia – Nielba Wągrowiec
Sokół Kleczew – Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo – KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin – Gryf Wejherowo
Mieszko Gniezno – Świt Skolwin (Szczecin)
Jarota Jarocin – Gwardia Koszalin
Elana Toruń – Unia Swarzędz
Górnik Konin – GKS Przodkowo
Radunia Stężyca – Chemik Police

 

Kolejka 20 – 20-21 marca

Bałtyk Koszalin – Chemik Police
GKS Przodkowo – Radunia Stężyca
Unia Swarzędz – Górnik Konin
Gwardia Koszalin – Elana Toruń
Świt Skolwin (Szczecin) – Jarota Jarocin
Gryf Wejherowo – Mieszko Gniezno
KP Starogard Gdański – Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg – Unia Janikowo
Nielba Wągrowiec – Sokół Kleczew
Flota Świnoujście – Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska – Pomorzanin Toruń

 

Kolejka 21 – 27-28 marca

Pomorzanin Toruń – Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia – Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew – Flota Świnoujście
Unia Janikowo – Nielba Wągrowiec
Pogoń II Szczecin – Kotwica Kołobrzeg
Mieszko Gniezno – KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin – Gryf Wejherowo
Elana Toruń – Świt Skolwin (Szczecin)
Górnik Konin – Gwardia Koszalin
Radunia Stężyca – Unia Swarzędz
Chemik Police – GKS Przodkowo

źródło: 90minut.pl