Siarka Tarnobrzeg – KKS Kalisz 08.10.2022 10 października 2022

Za nami mecz w Tarnobrzegu, gdzie miejscowa Siarka na własnym stadionie podejmowała drużynę KKS-u Kalisz. Gospodarze wystawili około 80-osobowy młyn. Na sektorze gości pojawiło się 49 wyjazdowiczów, dodatkowo 2 osoby musiały zostać pod stadionem. Sektor gości tego dnia przyozdabiały dwie flagi i jeden transparent dla kolegi na przymusowych wakacjach.

Najwięcej się jednak działo dzień po meczu, gdzie młodzież z Kalisza postanowiła wybrać się na meczu GKS Sompolno – Czarni Ostrowite 09.10.2022, czyli jednego z FC Górnika Konin. Wypad mogą uznać za udany, do Kalisza wróciła jedna flaga, która tego dnia ozdabiała sektor gospodarzy.

 

Siarka Tarnobrzeg:

 

Relacja KKS-u Kalisz:

Jeden z najdalszych wyjazdów rundy, zarazem jedyny na Podkarpacie. Za środek lokomocji obieramy autokar i w liczbie 51 osób docieramy do Tarnobrzega. Na sektor, chwile przed pierwszym gwizdkiem, wchodzi 49 osób (2 zakazowiczów pod stadionem). Wieszamy dwie flagi i jeden transparent dla kolegi na wakacjach. Dopingujemy całe spotkanie. Piłkarze wyrywają zwycięstwo w ostatnich sekundach spotkania. Nie zmienia to jednak faktu, że był to dość słaby mecz w ich wykonaniu skoro dali sobie strzelić bramkę grając w przewadze dwóch zawodników. Droga w obie strony z balastem.

 

GKS Sompolno – Czarni Ostrowite 09.10.2022
Młodzież postanawia odwiedzić fanclub Górnika Konin w Sompolnie, po szybkim wjeździe na stadion wpada flaga wisząca w młynie.