Nowa koalicja na mapie Polski 22 stycznia 2018

W niedzielę został przybity nowy układ chuligański na mapie Polski. O oficjalnym przybiciu układu poinformowali Ultras Morsy w relacji z niedzielnego turnieju, którego byli organizatorami:

Tradycyjnie w trakcie długiej zimowej przerwy organizujemy turniej halowy. W tym roku wystąpiło 10 drużyn – 8 złożonych z naszych kibiców oraz po jednej kibiców Unii Oświęcim i Hejnału Kęty,których ogólna liczba wyniosła 90 osób. Dziękujemy za przybycie !
Tego dnia oficjalnie przybijamy układ chuligański z Unią i Hejnałem.

Turniejowe zmagania rozpoczęły się o godzinie 11:00,a naszą halę ozdobiły 3 flagi Igloopolu,2 Unii i 1 Hejnału. Wywieszamy też 2 transy dla chłopaków przebywających za kratami (RAFI PDW i WIENIU PDW).

Do fazy pucharowej awansuje Unia,Brygada Morsy,Stadionowcy oraz W9. Po emocjonujących meczach trzecie miejsce zajęli Stadionowcy,drugie Unia Oświęcim a zwycięzcami turnieju została ekipa W9.

W przerwie turnieju odbył się konkurs wyciskania sztangi, który wygrał chłopak z Oświęcimia.

W trakcie całego turnieju dopingujemy grające drużyny. Szacujemy że przez halę przewinęło się około 400 osób.

Na końcu chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim którzy pomogli w organizacji oraz sponsorom,a w szczególności panu Kazimierzowi Sakowi oraz firmie Sped-farb. Oddzielne podziękowania,nie tylko za ten turniej, ale za wszystko kierujemy do jednego z nas – Anuś dziękujemy !!!

UNIA&HEJNAŁ&IGLOOPOL !!!

 

Relacja kibiców Unii Oświęcim:

1 stycznia wybraliśmy się na turniej kibiców Igloopolu. Razem z Hejnałem zameldowaliśmy się tam w 90 osób. Do rozgrywek piłkarskich przystąpiły drużyny z Oświęcimia oraz Kęt. Kibice Unii zajęli 2 miejsce w turnieju przegrywając w finale 1-0 z drużyną W9. W przerwie w rozgrywkach odbyły się zawody wyciskania sztangi, gdzie trzy pierwszy miejsca zajęli nasi reprezentanci. Po zawodach, wszyscy obecni na hali weszli na parkiet i z okazjonalnym transparentem, śpiewaliśmy dobre kilka minut. Po wszystkim kontynuowano granie. Przez wszystkie mecze po trybunach niósł się doping dla chłopaków, którzy tego dnia reprezentowali Nas w rozgrywkach piłkarskich. Dziękujemy kibicom Igloopolu za zaproszenie i konkretną gościnę!

Od niedzieli kibiców Unii i Hejnału oficjalnie łączy układ z Igloopolem Dębica!

UNIA&HEJNAŁ&IGLOOPOL!

źródło: Ultras MorsyKibice Unii Oświęcim
zdjęcia: Michał Krawczyk